Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преглед на ходова част Fiat Stilo 1.9 JTD, къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преглед на ходова част Fiat Stilo 1.9 JTD, къде?

    Здравейте, наскоро закупих автомобил Fiat Stilo 1.9 JTD - 2003.Седмица по-късно смених водна помпа, ангр.ремък комплект + ролки, маслото и филтрите.Тъй като прибързахме с бащата, а и аз имах голям мерак да я вземем,по принцип нов внос, ми стъпи на към 3 бона с прехвърлянето и още 500 за подмяна на по-горе описаните работи.Обаче има и тропане отдолу докато карам, и реално се притеснявам да не изпадне нещо докато си карам, я гума я нещо друго да се отчупи.Бих искал да попитам да ми препоръчате добър сервиз в София, където мога да я занеса и да се прегледа какво тропа бие и т.нУсещам и леки вибрации в волана, както и се накланя постоянно надясно като го пусна.Имам желание да я стегна, за да ми е сигурно, че всичко е наред.Благодаря предварително!Грешен раздел -> Преместена. Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Fiat Stilo 1.9 JTD - Ходова част

    DoubleKill написа:
    Здравейте, наскоро закупих автомобил Fiat Stilo 1.9 JTD - 2003.Седмица по-късно смених водна помпа, ангр.ремък комплект + ролки, маслото и филтрите.Тъй като прибързахме с бащата, а и аз имах голям мерак да я вземем,по принцип нов внос, ми стъпи на към 3 бона с прехвърлянето и още 500 за подмяна на по-горе описаните работи.Обаче има и тропане отдолу докато карам, и реално се притеснявам да не изпадне нещо докато си карам, я гума я нещо друго да се отчупи.Бих искал да попитам да ми препоръчате добър сервиз в София, където мога да я занеса и да се прегледа какво тропа бие и т.нУсещам и леки вибрации в волана, както и се накланя постоянно надясно като го пусна.Имам желание да я стегна, за да ми е сигурно, че всичко е наред.Благодаря предварително!
    За сервизи в София не мога да кажа, но след като смениш там било то амортисьор или тампони, иди на реглаж на преден и заден мост, може от там да дърпа наляво или надясно ако не е удряна.
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #3
      Колега щом е 2003г значи е със старите носачи,а те не са вече цифра като цена.Този който ти смени ремъци,водна помпа и тн няма ли канал да ти провери носачите дали са здрави тампоните и най вече шарнирите.Може също и от биалетки да тропа,а от тях тропането е плашещо.Щом ти дърпа наляво или надясно отиваш на реглаж преден мост.София Перник ти е 20 км.Обади се на Вальо от даскалово и се разбери за реглаж 0898559974.ще останеш доволен.успех
      198mjet Bravo

      Коментар


        #4
        DoubleKill, колега, добре дошъл във Форума ни. Поздравления за разумната покупка, но за съжаление тепърва сега ще трябва да вкараш малко пари и за ремонти. Докато го вкараш Стилото в режим.Според мен, това е твоя човек. Много колеги там ходим:
        sake написа:
        S_BANKOV написа:
        Един голям + за Дани в Дружба. Вчера подмени ангренаж и всички ролки на едно форумно браво 1.6 и спечели още един доволен клиент.Дани се намира зад гумаджииницата на Тих Труд в Дружба, Дани - 0888 990894
        +1 и от менСлед като видях коментарите ви във форума реших да отида и аз при Дани. Много съм доволен - поръча на момента датчика на ABS-а. Частта дойде след 90 минути - както му бяха и казали. Прегледа компютъра за други грешки - всичко е супер. Оправи жиците, запои, където беше нужно, прикрепи старателно. Препоръчвам! Весели празници!
        Това е темата:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ледните страници...Спокойно можеш да ползваш моето име като препоръка, на Банков, на Сашо и още много други от Форума ни, които не познавам лично. За съжаление.Имаш и друга опция. Идваш на неделна среща и на място получаваш напътствия. Тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=48498
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар

        Working...
        X