Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютърна диагностика в Бургас?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компютърна диагностика в Бургас?

    Колеги светна ми check лампата на двигателя и не знам къде в Бургас мога да я закача, за да видя каква е грешката.

    #2
    В сервиза на фиат със сигурност ще ти кажат каква е грешката. В момента сервиза е нейде на Крайезерна. Друг сервиз за Фиат има срещу сградата на Океански риболов. https://goo.gl/maps/foSLPxcGGbs
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Мерси, колега, тези ги разгледах из форума и не останах много впечатлен от мненията на хората. Но при липса на друго май ще се жертвам за този в комлука.

      Коментар


        #4
        А за каква кола става въпрос?То идеята на диагностиката е да може и да ти обяснят причината за грешката ,а не само какво означава.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Пунто мк2 1.2 60к.

          Коментар


            #6
            какъв е проблема имам елм 327 мога да опитам да помогна
            STILO JTD

            Коментар


              #7
              Проблем при свободния ход и при ниските обороти придърпва. Смених свещите и се оказаха много опушени, поради много богата смес и предполагам ламбда сондата. А за чек-а защо светна не знам. Мерси за предложението, за сега се уговорих с едно момче. Ако не стане ще ти пиша на лично да се възползвам.

              Коментар


                #8
                ok
                STILO JTD

                Коментар


                  #9
                  Грешка наистина даваше сонда, но по-интересното за мен се оказа, че всъщност има две ламбда сонди. Италианецът се е заиграл малко.

                  Коментар

                  Working...
                  X