Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно Стенд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно Стенд

    Здравейте колеги трчбва ми спешно да мина стенд на преден мост в гр.Пловдив но понеже се пада неделя незнам каде мога да намера ако имате някаква информация ще ми бъде много полезна. 1.1. Постовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата или раздела, преди да постват. Потребители, които често постват в грешни теми или раздели могат да бъдат предупредени (виж политиката по-долу). Mодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Атмосферен дизел или турбо?

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Атмосферен дизел или турбо?
      Какво пък общо има това с темата?
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        #4
        Ами погледнете раздела в който е пусната темата, 5 човека писаха в нея, сега още един-двама и никой не се усеща защо Оги го пита атмосферен или турбо?
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          tambuhtaneca написа:
          ogi28b написа:
          Атмосферен дизел или турбо?
          Какво пък общо има това с темата?
          И аз тва се питам ....
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            В раздел "Дизелови двигатели" не е ли най-важното да знаем с какъв двигател е колата? А всъщност за какво е раздел "Сервизи и магазини"? Утре като ми трябва сервиз или магазин за нещо - в кой раздел да си пусна тема с въпрос? Там, или тук, където е преместена тази тема? В Общи приказки щеше да събере най-много отговори. Не виждате ли, че на човека му е спешно, даже си го е написал.

            Коментар


              #7
              Сгрешил е човека раздела, трябва ли да му се подиграваме за това! Вместо да малоумничиш, може да бъдеш креативен, какъвто предполагам си!
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                #8
                Колеги, напомням Ви да прочетете правилата и сами да си откриете нарушенията. Направи ли Ви впечатление, че спамът беше разчистен? Виждам, че то повтаряте. Сърдете се после на себе си.Обърнете внимание, че имате бутон за доклад, ако считате че нещо не е наред.Приемете писаното за официално предупреждение.

                Коментар

                Working...
                X