Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да си почистя дюзите в София и на каква цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да си почистя дюзите в София и на каква цена

    Къде да си почистя дюзите в София и на каква цена. Някой ако е извършвал тази процедура вече нека сподели. Искам обаче да ми ги свалят, където ще ги чистят, а не аз да си играя те само да ги накиснат и да ми вземат парите. Колата е Fiat Coupe 2.0 16Vи се кара само на газ като пали на бензин и като загрее сменя на газ, но напоследък трудно пали и се съмнявам в дюзите понеже върви няколко километра придърпва придърпва и гасне после много трудно пали и се оправя после пак придърпва и пак същото. Придърпва когато ми светне някаква червена лампичка (нещо е като душче ли и аз нз как да я обясня)после след няколко секунди гасне тази лампичка,оправиш се не придърпва, после пак светне и пак придръпне)Грешен раздел- ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Щом ти свети лампичката значи компютъра ти е записал грешка. На диагностика точно ще се разбере какъв е проблема, но не вярвам да са дюзи. Може да е датчика на коляновия вал.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Или бензинова помпа например.

      Коментар


        #4
        Re: Къде да си почистя дюзите в София и на каква цена

        hp2010 написа:
        Къде да си почистя дюзите в София и на каква цена. Някой ако е извършвал тази процедура вече нека сподели. Искам обаче да ми ги свалят, където ще ги чистят, а не аз да си играя те само да ги накиснат и да ми вземат парите. Колата е Fiat Coupe 2.0 16Vи се кара само на газ като пали на бензин и като загрее сменя на газ, но напоследък трудно пали и се съмнявам в дюзите понеже върви няколко километра придърпва придърпва и гасне после много трудно пали и се оправя после пак придърпва и пак същото. Придърпва когато ми светне някаква червена лампичка (нещо е като душче ли и аз нз как да я обясня)после след няколко секунди гасне тази лампичка,оправиш се не придърпва, после пак светне и пак придръпне)
        - Помпа, или регулатор но не и дюзи. Почни с вакума на регулатора.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Смени ли термостата

          Коментар


            #6
            Термостата е сменен

            Коментар


              #7
              Преди години мойте ги чистих при колегата WhitePower, пиши му едно лично пък той ще каже дали може да ти свърши работа
              punto HGT

              Коментар


                #8
                Може ли да е помпа на съединителя. Преди месец, майстора ми каза, че е тръгнала да си заминава. А бензинова помпа смених преди две седмици, но да си призная без цедка е.Къде мога да си направя диагностика.

                Коментар


                  #9
                  кола

                  Съединителя няма общо при работа на място Щом и дюзата свети диагностика ще покаже повече няма да е само запушени дюзи
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    Вече и не пали. Заряза ме отново. Благодаря Ви за отговорите

                    Коментар

                    Working...
                    X