Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автобояджия Бургас ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автобояджия Бургас ?

    Здравейте колеги . Преди няколко месеца одрасках колата и имам въпрос към колегите от Бургас - дали някой може да ми препоръча добър автобояджия на територията на БургасБлагодаря

    #2
    Здравейте. Никой не е отговорил на колегата, но да ползвам темата може и да имам успех. Значи честно вече писна ми от некадърни шофьори. За половин година откакто имам Стило-то, вече ми сгънаха заден ляв и преден десен калници. И то, като е паркирана някъде. И в двата случая виновниците си бяха заминали Отделно като я купих предният капак беше леко ударен. И в момента вече не мога да я гледам таква очукана. Ще ми препоъчате ли къде в Бургас може да ми изправят ламарините. Сигурно ще се наложи и боядисване малко. По възможност да не взима скъпо, че бюджета много отъня, но повече държа да свърши работата качествено. Много ще съм ви благодарен ако ме насочите към някого.

    Коментар


      #3
      Колеги, препоръчвам Ви много добър майстор, който знае какво прави, но за сметка на това работи скъпо - Павката кв. Лозово. Сервизът се намира при влизане в Лозово в ляво, мисля че се казваше Мифа, или нещо такова, има указателна табела.
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #4
        За кошници дето струват по 2000лв не мисля, че си заслужава да се хвърлят още толкова за боя. Аз моята я боядисах цялата при един познат беше зад дискотека Будоар/Пиргос там дето са гаражите, но това беше преди доста години не го знам още боядисва ли. Вече няма калник неодран, дори тавана е надран някой педал си е слагал щайгата с буркани отгоре и е надрал. Боядисване само по каско, иначе не виждам смисъл след няколко месеца пак ще е надрана отвсякъде.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          spark написа:
          За кошници дето струват по 2000лв не мисля, че си заслужава да се хвърлят още толкова за боя. Аз моята я боядисах цялата при един познат беше зад дискотека Будоар/Пиргос там дето са гаражите, но това беше преди доста години не го знам още боядисва ли. Вече няма калник неодран, дори тавана е надран някой педал си е слагал щайгата с буркани отгоре и е надрал. Боядисване само по каско, иначе не виждам смисъл след няколко месеца пак ще е надрана отвсякъде.
          Ами поне ламарините да се изправят, че предният калник така е сгънат, че ще влиза много вода, там където са пантите на вратата.

          Коментар


            #6
            или при павката в лозово или влизаш лозово и караш само направо до последната спирка.Малко преди спирката има гараж пак боядисват изчукват и всякакви ремонти.Аз там си правя моята кола.
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар


              #7
              galinchooo написа:
              или при павката в лозово или влизаш лозово и караш само направо до последната спирка.Малко преди спирката има гараж пак боядисват изчукват и всякакви ремонти.Аз там си правя моята кола.
              Добре колага. Може да пробвам там.

              Коментар


                #8
                Ходих в сервиза преди последната спирка. Вече са ми изправени и боядисани преден капак, преден ляв калник и заден десен калник. Не ми се видя евтино, но се надявам да е качествено

                Коментар

                Working...
                X