Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Качествено рециклиране на шарнири в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Лятото пращах до Казънлък. Много експресно обслужване. На другия ден вечерта вече ги праща обратно по куриерите. На носачите по 15 лева. Бяхме добавили и една кормилна щанга от друга кола да ползва транспорта колегата.За нея 10 лева. Нея я загледах че маншона се вадеше лесно след като я получих.А и много ми беше интересно как ще я направи защото поне според мен си беше направо трагедия във вида в който замина. Ябълката беше лъсната в пефектно състояние всичко стегнато все едно е ново. Слага нови силиконови маншони и носачите бяха пребоядисани. А и от лятото до сега съм на 7-8 хил. и всичко е ОК с носачите.
    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


    http://vbox7.com/play:124bedab

    Коментар


      #17
      Вчера взех носачите. Човека е извадил блтовете от леглата и е нарязал вътрешна резба там. След което е поставил обратно болтовете с новите подложки и е "закапачил" с капачка на която е направена външна резба. След като я е завил с телеподаващото е точкована да не се развие. Това е технологията му. Утре ако не забравя ще пусна снимки как изглежда външно.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #18
        колко ти излезе? и носачите ти на каква кола са?

        Коментар


          #19
          Danchojn написа:
          ...място в София. Някъде след италианеца...
          Може ли адрес / телефон ?
          Bravo 1.9 Mjet/120

          Коментар


            #20
            misho_ написа:
            колко ти излезе? и носачите ти на каква кола са?
            На пандата и на пунто 2 по 20лв на носач. На БМВ 5-та серия - 25лв.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #21
              xx_x написа:
              Danchojn написа:
              ...място в София. Някъде след италианеца...
              Може ли адрес / телефон ?
              0889-66-31-30/ 0887-63-19-89/ 02/855-04-08
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #22
                lov написа:
                Лятото пращах до Казънлък. Много експресно обслужване. На другия ден вечерта вече ги праща обратно по куриерите. На носачите по 15 лева. Бяхме добавили и една кормилна щанга от друга кола да ползва транспорта колегата.За нея 10 лева. Нея я загледах че маншона се вадеше лесно след като я получих.А и много ми беше интересно как ще я направи защото поне според мен си беше направо трагедия във вида в който замина. Ябълката беше лъсната в пефектно състояние всичко стегнато все едно е ново. Слага нови силиконови маншони и носачите бяха пребоядисани. А и от лятото до сега съм на 7-8 хил. и всичко е ОК с носачите.
                Така е в Казанлък потвърждавам.Доста шарнири съм правил и нямам разбити още.Ония легенди ,че ги прави много стегнати и рейката се износвала много бързо или превъртали в шенкела може да ги забравите.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #23
                  Ники, при мен се издъни с единия носач на Либрата и не щя да си го признае.Но 1 от 1000 , че и повече, нищо не е
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар

                  Working...
                  X