Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tеч на антифриз брава 1.4 12v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tеч на антифриз брава 1.4 12v

    Здравей те колеги.Имам брава 1.4 12v.От скоро забелязвам капка антифриз при недобре загрял двигател и когато съм го огасил.Виждам я долу в дясно на радиатора и разшерителния съд.Точно в/у една дупка на бронята.При загрял двигател на 90гр.няма капка няма и петно на земята.П роблем ли е или още не?

    #2
    Re: Tеч на антифриз брава 1.4 12v

    jelsyn написа:
    Здравей те колеги.Имам брава 1.4 12v.От скоро забелязвам капка антифриз при недобре загрял двигател и когато съм го огасил.Виждам я долу в дясно на радиатора и разшерителния съд.Точно в/у една дупка на бронята.При загрял двигател на 90гр.няма капка няма и петно на земята.П роблем ли е или още не?
    .На загрял двигател антифриза се изпарява и няма как да го видиш. намери теча от къде е защото ще последват лоши неща, примерно ще ви боли глава с колата или ще пръсне водно съединение най често се случва на пътя резултата е кофти, обикновено прегрят двигател. Дай снимка и може да е нещо малко примерно незатегната скоба но може и да е спукан радиатор.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Точно сега зимата на загрял двигател се вижда много добре. И при мен губи антифриз и оня ден като беше по-студено забелязах как от лявата част на радиатора се издига пара... та като знам колко вида радиатори има.. и съм гледал снимки на колеги с 1.4 и един не видях като моя, направо не ми се занимава... Така че в някой по-голям студ огледай може и да намериш откъде е ако таи леко.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар

      Working...
      X