Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпра с климатроник - не и работи парното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Темпра с климатроник - не и работи парното

    Колеги,имам проблем с отоплението в купето,Темпрата ми е с климатроник и когато вдигна температурата до край за да духа топло изобщо нищо не се случва.Другия проблем е,че изпаритела на газта ми е свързан към мъркучите които захранват радиаторчето на парното и този изпарител много трудно се стопля,имам чувството че нещо задържа циркулацията на водата по това трасе защото мъркуча който излиза от двигателя и отива до изпарителя е горещ,а този който излиза от изпарителя и отива към радиаторчето си е студен,на него има пробка за обезвъздушаване и когато я развия и изтече малко антифриз се затопля веднага......именно това ме кара да си мисля че през това радиаторче не циркулира никъква вода или пропуска но може би много малко.Не знам,това чудо има ли кранче,и ако има как се пуска,или може би е с клапи и е пуснато постоянно,или пък самото радиаторче е затлачено с мизерии,не знам какво да си мисля вече,но така не е работа,студено е вътре,а и стъклото се запотява постоянно и нищо не се вижда....очаквам да ми помогнете с някой съвет,ще съм ви благодарен..
Working...
X