Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се завива пресостата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се завива пресостата?

    Тъй като купих колата с неработещ климатик, се заех да го оправя. Оказа се, че липсва пресостата. Намерих буксата му окъсих връзките и о чудо в колата стана фризер (разбира се преди това беше ясно, че системата е пълна с газ). Та къде се завива този датчик?
    FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
    То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
    Fiat Auto S.p.A

    #2
    На дехидратора.

    Коментар


      #3
      Или по-точно казано?
      FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
      То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
      Fiat Auto S.p.A

      Коментар


        #4
        Едно такова като кутийка кока-кола - кръгло, цилиндрично, около половин педя високо, намира се в общи линии под акумулатора, но не съм му обръщал внимание къде точно беше. От горната му страна е датчикът с кабеляците. Не съм много сигурен, ама като го няма, би трябвало системата да не може да работи, а ти казваш, че е работила... не знам, само си мисля на глас.Ето примерна схема, тук е с номер 9: (схемата е от друга кола, примерно Фолксваген Файтон)

        Коментар


          #5
          Да вече стана ясно къде се завива тая пущина. А иначе как съм го пуснал - ами много просто, окъсих 2ра степен на перката + захр на компресора като преди това погледнах в един немски каталог на Магнет Марели кои цветове точно ми трябват.
          FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
          То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
          Fiat Auto S.p.A

          Коментар


            #6
            Внимавай при завиването на пресостата завиваш алуминии на алуминии, изяда резбита за норматив и после нов датчик или правиш нова резба 11х1.25
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X