Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за смяна на радиатор парно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за смяна на радиатор парно.

    Колеги препоръчайте ми сервиз за смяна на радиатора на парното,който да работи и в събота. За София става въпрос,защото снощи като пипнах мокета на пасажерската седалка и беше мокър. Благодаря предварително.

    #2
    В сервиз ще ти отрежат главата- искат страшни суми. Тук има теми прочети , сменя се доста лесно.

    Коментар


      #3
      кола

      За какво кола На Пунто е по сложно 100лв за Браво/а е по лесно не се сваля таблото Виж да не е някой маркуч-скоба
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Следвай съветите в тази тема и ще се справиш и сам.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=21854Размера на О-пръстените при смяна е 16х2,65 Намират се по магазините за части и железариите.Цената е в стотинки.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Благодаря на всички. Сменихме радиаторчето и нови пръстени, всичко това от Стамболийски 155 за 33 лева. Но сега се появи нов проблем. Сутрин като ставам и гледам пред десния фар малък теч на антифриз- около 100-150 грама. На другия ден-пак малко мокро под фара. Гледам там няма нищо свързано с охлаждането. Помагайте какво става. Колата е Брава 1.4 .

          Коментар


            #6
            Провери да ли са стегнати пробките след обезвъздушаването.
            Прикачени файлове
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #7
              Стегнати са, но и те са далече от десния фар.

              Коментар


                #8
                Установих, че капе от някъде само когато колата е под наклон ,като предницата е надолу.Сега две вечери я оставям нагоре и не капе. И друго -капе отнякъде само като изстине вечер по тъмницата. През деня като карам-няма нищо на топъл двигател.

                Коментар


                  #9
                  ivo_drag написа:
                  Установих, че капе от някъде само когато колата е под наклон ,като предницата е надолу.Сега две вечери я оставям нагоре и не капе. И друго -капе отнякъде само като изстине вечер по тъмницата. През деня като карам-няма нищо на топъл двигател.
                  хлабава скоба, най вероятно от казанчето за миене на стъкла или разширителното казанче. Много често се бъркат течност за чистачки и антифриз. Проблема се появява от свиването на материалите от ниските температури.пп Пусни снимка и търси следата някъде по улеите на ламарините/ броня калник /
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Последно не разбрах , губиш ли течност, ли не? Имам предвид от разширитителния съд.
                    Fiat palio 1.7td

                    Коментар


                      #11
                      betuk написа:
                      Последно не разбрах , губиш ли течност, ли не? Имам предвид от разширитителния съд.
                      Продължавам да губя . Малко е ,но се показва под десния фар. А на Бравата разширителния съд и казанчето за вода са от ляво.

                      Коментар


                        #12
                        Подлива от някъде според мен. Просто трябва да проследиш от къде идва.
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Легни от долу и си огледай радиатора в най ниските точки. След нов антифриз много от старите коли протичат.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            Мерси колега.Точно така се оказа.Долу в най-ниската точка капе .Ще се сменява и този радиатор и дайте инфо за марки и цени.Аз се обадих на Стамболийски 155 в магазина на Алфа и Фиат и ми казаха за моя модел струва 90 лева нов на някаква фирма AVA с една година гаранция.

                            Коментар

                            Working...
                            X