Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

'Леко' спукан радиатор - някой поправял ли е успешно ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Вземи си епоксид на Бизон
    `95 Punto ELX 1.2 75hp + LPG
    http://silenbg.blogspot.com/ - Блогът ми за тренировки, хранене, здраве, уелнес...

    Коментар


      #17
      muns61 написа:
      И в сервиз да иде, я станало, я не. При лепенето на радиатори успеваемостта е доста под 100%.Колко струва нов?
      860 лв. оригинал -- 470 най-евтина алтернатива

      Коментар


        #18
        E, затова имам Мазда с опелски радиатор!
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #19
          u_bo написа:
          860 лв. оригинал -- 470 най-евтина алтернатива
          ТУК го намерих по-евтино, доста по-евтино.Ако се смята за реклама да се триеИначе и според мен ще стане с някакво двукомпонентно епоксидно лепило.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #20
            nedialko- написа:
            или с поялника или с поксипол, ако имаш търпение и с двете ще е успешно
            И после си пригответе метална четка за дрелка да си очисите поялника , щото после няма да става за никаф ... и пак не се изичиства добре въпреки че го пилих гадината ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              nikolce написа:
              u_bo написа:
              860 лв. оригинал -- 470 най-евтина алтернатива
              ТУК го намерих по-евтино, доста по-евтино.Ако се смята за реклама да се триеИначе и според мен ще стане с някакво двукомпонентно епоксидно лепило.
              дам, там е 488 лв.

              Коментар


                #22
                Fiat_Punto11 написа:
                nedialko- написа:
                или с поялника или с поксипол, ако имаш търпение и с двете ще е успешно
                И после си пригответе метална четка за дрелка да си очисите поялника , щото после няма да става за никаф ... и пак не се изичиства добре въпреки че го пилих гадината ...
                След четката го топвам в преобразовател на ръжда,киселина за запояване или търкам с нишадър,каквото намеря.Обработката е на горещ поялник и веднага се калайдисва
                FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                Коментар


                  #23
                  white_shark написа:
                  Къде отидоха годините,в които всеки проявяваше техническа мисъл и се справяше сам с проблемите...това "отиди в сервиз" като го чуя все повече се съмнявам,че от техническата ни нация скоро няма да има и помен и за смяна на крушка вкъщи ще се вика майстор
                  ти ще му гарантираш ли че ще може сам да се справи с разтопяването или лепенето на радиатора и след това тая спойка ще държи на налягането?щото аз не бих пипал при положение че радиатора струва над 500 лв.лепили са ми радиатор 2 пукнатини по 15 см за 35 лв и вече 2 г.не е мръднал,а и като гледам ъгловото място на сцепването ми се вижда трудно да се справи човек сам без да разбира

                  Коментар


                    #24
                    Сега ако на теб ти се струва сложна операция и не е по силите си е твой проблем.С пускането на тема се предполага,че човекът иска да се справи сам и му се казаха няколко изпробвани метода.Ако го е шубе да пипа да иде и той в сервиз и ще му го залепят...че сигурно и 2г. гаранция ще му дадат на кръпката на 15 годишния радиатор
                    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                    Коментар


                      #25
                      nikolce написа:
                      u_bo написа:
                      860 лв. оригинал -- 470 най-евтина алтернатива
                      ТУК го намерих по-евтино, доста по-евтино.Ако се смята за реклама да се триеИначе и според мен ще стане с някакво двукомпонентно епоксидно лепило.
                      А тук - http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Fi...27b54d8&000261 цената на която може да се купи е £67.07 (имам код за дискаунт) + доставка за БГ 2.20 лв на килограм. Ако се интересува колегата да пише ЛС да му кажа как стават нещата точно

                      Коментар


                        #26
                        не е за Браво-то радиатора залепи ми го човек, който само с това се занимава.

                        Коментар

                        Working...
                        X