Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, помощ! Смяна на компресора на климатика????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, помощ! Смяна на компресора на климатика????

    Колеги, Обръщам се към вас с голяма молба, явно не случих на автомобил, за съжаление......! Компресорът на климатика блокира и от там ми издуха шайбата на коляновия вал, шайбата на алтернатора и ролката, но това далеч не е най-големия проблем, този компресор се оказа ужасно скъп...та молбата ми е: ако имате информация от къде мога си набавя тези части втора употреба ще ви бъда безкрайно благодарен! Оправям си фиата и го продавам, този разход направо ме съсипа...........................Благодаря ви предварително!Поздрави!
    Fiat Stilo 1,9 JTD '02

    #2
    Re: Колеги, помощ! Смяна на компресора на климатика????

    mrblagoevi написа:
    Колеги, Обръщам се към вас с голяма молба, явно не случих на автомобил, за съжаление......! Компресорът на климатика блокира и от там ми издуха шайбата на коляновия вал, шайбата на алтернатора и ролката, но това далеч не е най-големия проблем, този компресор се оказа ужасно скъп...та молбата ми е: ако имате информация от къде мога си набавя тези части втора употреба ще ви бъда безкрайно благодарен! Оправям си фиата и го продавам, този разход направо ме съсипа...........................Благодаря ви предварително!Поздрави!
    Сигурен ли си в реда на "издухването".
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      кола

      Има втора утотреба компресори е за Fiat Stilo 1,9 JTD ’02може по трудно да се намери но има доста строшени колинещо май майстора не ти е много на ти на компресора има само един съединител няма какво да блокира
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Там е въпроса, че започвам да търся компресор 2ра ръка, дано успея да намеря!Ако имате някаква представа пишете....
        Fiat Stilo 1,9 JTD '02

        Коментар


          #5
          По каталог излизат поне три компресора за стило JTD.Дай ОЕ номер или поне снимка и ще ти отговоря.

          Коментар


            #6
            Plami93 написа:
            По каталог излизат поне три компресора за стило JTD.Дай ОЕ номер или поне снимка и ще ти отговоря.
            Значи номера, който свалих от самия компресор е : К304 и после К303! А иначе има някъв стикер на него пише: ДЕНСО 447 220-8641 Това трябва да е все някой от номерата.....
            Fiat Stilo 1,9 JTD '02

            Коментар


              #7
              Колега , компресори за Стило има по моргите колкото искаш.Вървят от 150 до 250 лв.Както ти казва,, Ключар,,смени си майстора и ще ти излезе по евтино.Не се чупят толкова лесно компресорите.
              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

              Коментар

              Working...
              X