Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

компресор стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    компресор стило

    Здравейте,имам проблем с компресора на климатика на фиат стило-смених лагер преди седмица,защото беше разбит,карах 5 дни и отново същия проблем,сега дори ми надъвка и една от пистите на пистовия ремък,в сервиза в който ходих ми казаха,че там където набивали този лагер било износено или нещо подобно и не може да стане да се набие този лагер,трябвало да купувам компресор или кутия от компресор като моя.Шайбата на климатика сега много ми играе,та въпроса ми е ако някой се е сблъсквал с подобен проблем,моля за съвет.

    #2
    Търси си шайба.Аз имах подобен проблем и го решихме с някакво специално лепило за метал, да уплътни луфта.Държи все още.Може да караш с по-къс ремък и да направиш байпас на компресора.Така колата ще е в движение, докато търсиш шайба.Ако те устройва този вариант ми драсни едно л.с. довечера да ти кажа, размера на ремъка
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      6ПК815-6ПК890
      Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

      Коментар


        #4
        6PK894
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Колега иди на булевард Европа 80.Фирма Ауто Клима Шоп продава почти всичко за компресори Дензо.Има и инструменти за разглобяване на шайбата.Има лагер NSK/35/52/12.
          Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

          Коментар

          Working...
          X