Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скала на температурата???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скала на температурата???

    Здравейте колеги!Някои може ли да ми даде информация на колко градуса отговаря всяка чертичка на уреда който измерва колко е загрял двигателя.
    Поздрави! Димитър

    #2
    За каква кола става въпрос? Ако е колата в "гаража" ти, има няколко модела уреди. Покажи за кой става въпрос.

    Коментар


      #3
      Колата е фият марея 2.4 125 тд и аз казах за кои точно уред става въпрос , но да кажа пак интересува ме уреда на таблото които показва колко е загрял двигателя коя черта на колко градуса отговаря.Сега надявам се сте ме разбрали
      Поздрави! Димитър

      Коментар


        #4
        mitrity написа:
        Колата е фият марея 2.4 125 тд и аз казах за кои точно уред става въпрос , но да кажа пак интересува ме уреда на таблото които показва колко е загрял двигателя коя черта на колко градуса отговаря.Сега надявам се сте ме разбрали
        "Ние" те разбрахме "ти" не разбра колегата мареата зависимост от нивото оборудване се оборудва с няколко табла с различни скали ако не качиш снимка на твоето табло няма да получиш инфо или ако получиш шанса да е актуално за твоята кола е минимален!!!
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          .

          ами може и аз да не сам ви разбрал точните данни са и мареа 2.4 125тд hlx
          Прикачени файлове
          Поздрави! Димитър

          Коментар


            #6
            На марея с същото табло съм проверявал само веднъж и средната дебела черта беше 92-93 градуса (на тд100) за другите деления не погледнах. Но съм почти сигурен че стрелката ще отлепи при поне 40 гадуса. Някои друг колега да изкже наблюдения ако не при първото закачане на марея с това табло ще погледна п.п сега като се загледах това е разграфено до 140 онова беше до повече
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              По принцип не ме интересува чак толкова къде колко градуса са а най вече ме интересува къде са 90-те градуса и кои са нормите в които трябва да върви .
              Поздрави! Димитър

              Коментар


                #8
                В движение малко под средата на място и в жегите съвсем малко над.
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  Важна тема в раздел "Дизелови двигатели", ама защо ли е важна, като не се чете: ЦЪК.

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря ви колеги точно това ме интересуваше значи върви в границите на нормите.
                    Поздрави! Димитър

                    Коментар

                    Working...
                    X