Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парно на Фиат Стило 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парно на Фиат Стило 1.9JTD

    Здравейте,Имам Стило 1.9 Multijet и проблема е че парното загрява много бавно, ако някой знае нещо по въпроса моля да подскаже :P .Смених термостата но няма ефект
    -.-

    #2
    Дефинирай "много бавно"? Самата кола загрява ли нормално? Например караш 4 км и чак тогава загрява, но нямаш парно или е имаш, но слабо, или пък караш 25 км и стрелката едва се отмества от долната позиция?

    Коментар


      #3
      да кажем че от Младост към центъра започва да загрява някъде около Плиска ,а то като се дигне стрелката тогава почва да духа топло, но като цяло не духа като в лада ,адо си спомняш :P
      -.-

      Коментар


        #4
        triatomov написа:
        да кажем че от Младост към центъра започва да загрява някъде около Плиска ,а то като се дигне стрелката тогава почва да духа топло, но като цяло не духа като в лада ,адо си спомняш :P
        Здравеййй!Проблема се решава с смяна на МАРКАТА

        Коментар


          #5
          Здравейте колеги, а моето Стило 1.9, 115 к.с., за 5 км. градско каране, едва отлепя стрелката в по топлите дни, за сега да не говорим, че изобщо не стопля за тия 5 км. от вкъщи до работа. Когато е 5 - 6 градуса на вън и успее да затопли по добре, при едно спиране на светофар, и стрелката на водата пада 1 деление на долу. Дали е от термостата.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

          Коментар


            #6
            Термостат ако не си сменял откак си я купил - сменяй .
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Аз го смених миналата година но не виждам никакъв ефект
              -.-

              Коментар


                #8
                Излез я намачкай хубаво, стрелката трябва да закове по средата и да не пада от там при положително външни температури.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  ами така е стрелката не пада и какво пказва това
                  -.-

                  Коментар


                    #10
                    Съгласен съм с вас колеги, но на мен, когато стрелката ми е по средата (нормално) и спирам на светофар, веднага изтива и пада 1 деление
                    Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

                    Коментар


                      #11
                      Това го прави и с чисто нов термостат при -10гр. примерно.Над нулата - не го прави.Ако не си сменял почти сигурно е за смяна.Стрелката застава по средата по 78гр, термостата отваря на 88гр.Т.е. това, че е по средата не значи че потдържа оптимална температура.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Благодарско за съвета, работата отива на към смяна на Термостата, но мисля пурво да събера малко оферти и да видя к’ви пари ще ми коства този термостат
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

                        Коментар


                          #13
                          120-130лв.Виж го дали отваря рано и тогава сменяй.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар

                          Working...
                          X