Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатроник на Стило - някои клапи не работят

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Проблема го има и при мен. Вчера си купих Стилото и засега духа само отгоре на стъклото. Прочетох темата и явно ще трябва да се разглобява и да се търси проблема... Ще пиша за резултата, но ще е след празниците, че то сега и времето е кофти...

    Коментар


      #17
      sledy написа:
      Проблема го има и при мен. Вчера си купих Стилото и засега духа само отгоре на стъклото. Прочетох темата и явно ще трябва да се разглобява и да се търси проблема... Ще пиша за резултата, но ще е след празниците, че то сега и времето е кофти...
      Тааакааа колеги да споделя и ако остане време утре и със снимки. Общо взето трябва камък 5,5, мек удължител на 1/4 за камъка, ловки пръсти и търпение...Първо се махат двете странични кори в краката. после отдясно има само едно моторче за студено и топло от пасажерската страна. Отляво в кракара на шофьора са 4. Първото отдолу е е за студено/топло от страната на шофьора, над него има още две които са на зъбни колела те определят посоката (горе/среда/долу)там вече нямах търпение да разгадая кое как е по-точно. И последното 4-то моторче се намира вляво от тази група то е за клапата вътрешен/ външен въздух. Един съвет не тръгвайте да разглобявате табло, конзола , простто няма смисъл не ви дава никакво предимство, аз лично загубих един час ей така, но поне видях как става та сега съм подготвен и за това п.п. колега честито за придобивката със здраве да я караш
      Stilo 1.9jtd
      неудоволствието от ниското качество остава много по-дълго, от удоволствието от ниската цена

      Коментар


        #18
        angel_o написа:
        sledy написа:
        Проблема го има и при мен. Вчера си купих Стилото и засега духа само отгоре на стъклото. Прочетох темата и явно ще трябва да се разглобява и да се търси проблема... Ще пиша за резултата, но ще е след празниците, че то сега и времето е кофти...
        Тааакааа колеги да споделя и ако остане време утре и със снимки. Общо взето трябва камък 5,5, мек удължител на 1/4 за камъка, ловки пръсти и търпение...Първо се махат двете странични кори в краката. после отдясно има само едно моторче за студено и топло от пасажерската страна. Отляво в кракара на шофьора са 4. Първото отдолу е е за студено/топло от страната на шофьора, над него има още две които са на зъбни колела те определят посоката (горе/среда/долу)там вече нямах търпение да разгадая кое как е по-точно. И последното 4-то моторче се намира вляво от тази група то е за клапата вътрешен/ външен въздух. Един съвет не тръгвайте да разглобявате табло, конзола , простто няма смисъл не ви дава никакво предимство, аз лично загубих един час ей така, но поне видях как става та сега съм подготвен и за това
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=95147&start=30Ако беше прочел няколко теми по-надолу щеше да си спестиш доста мъки...ама то четене се иска...
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #19
          колега повярвай ми прочел съм и твойта тема дори и темата "Да опознаем стило " всички 140 страници.просто реших да направя опростено обобщение, да си спести около пол. час да се чуди човек кое моторче за кво е.и после от твоита тема тръгнах да разглобявам табло конзола жабка(съвсем ненужно). та това ми беше идеята общо взето опростено за не толкова техн. грамотните като мен. поздрави...
          Stilo 1.9jtd
          неудоволствието от ниското качество остава много по-дълго, от удоволствието от ниската цена

          Коментар


            #20
            angel_o написа:
            колега повярвай ми прочел съм и твойта тема дори и темата "Да опознаем стило " всички 140 страници.просто реших да направя опростено обобщение, да си спести около пол. час да се чуди човек кое моторче за кво е.и после от твоита тема тръгнах да разглобявам табло конзола жабка(съвсем ненужно). та това ми беше идеята общо взето опростено за не толкова техн. грамотните като мен. поздрави...
            Ами ако беше прочел темата щеше да видиш, че аз сменях и перката и поради тази причина махнах жабката та да е по-лесно та пак щеше да си спестиш мъки... Иначе хубаво си направил!
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар

            Working...
            X