Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лепене на радиатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лепене на радиатор

    Тръгнал съм за нов радиатор, цената му е смешна, ама съм сигурен че квато съм стара къща не ма да хвърля стария а ша взема да го пробвам да го лепя На първо четене мисля че тече от сглобката долу в десния ъгъл, или ако не е от нея е от връзката на тръбичките към страницата. някои правил ли е такава магария или не ? А и да кажа, варианти с добавки не са ми по вкуса даите нещо от вънка , дори аварията да е вътрешна , праим я външна, изваждаме вътрешната, снаждаме, хакаме шина и кои може до бункера кои не може съжалявам ама остава на място тва в кръга на шегата
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Пробваи с течен метал виждал съм така да ги правят и става.

    Коментар


      #3
      Идеята е добра, др.ден като го сваля да видя от къде точно тече ще го мисля. Тоя течен метал ако тече от сглобката дали ще хване и върху пласмасата?
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Хваща перфектно на пласмасата и на алуминия. Свали радиатора, почисти го с някакъв препарат там където ще лепиш, остави го да изсъхне и действай. Само незнам къде се продава течен метал. В по - големите вериги специализирани магазини трябва да го има. Най - добре търси течен метал на "BISON".

        Коментар


          #5
          херметиккккккккккккккккк. Ще кажеш и ще ти намерим от специалнаа разработка на НАСА, онова е като вода рядко и като махнеш капака и ще залееш тръбичките първо, после ще сложищ капака и дори да не стегнеш със скобките самия капак, това животно е толкова яко, че пак ще държи. След 20 години, като ланчата спре, а радиатора е още здрав, ще почерпиш...
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X