Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

неработеща врътка на парното FIAT BRAVO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    неработеща врътка на парното FIAT BRAVO

    Проблема е следния. Към краката и прозорците пуска въздух но към средните (Към лицето) не иска. Та въпроса ми е следния каде отива жилото и как се стига до клапана които управлява.
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят. Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос. Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

    #2
    up
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят. Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос. Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

    Коментар


      #3
      Системката е сложна, жилото отива към зъбно колело, което вътре е с канали и по тези канали се движат щивфтчета управляващи клапите, вероятно някоя клапа е заяла и е излязла от канала и не работи. При мен го разглабях, защото духаше единствено към прозореца, отне ми часове мъки, първо раздвижих клеясалите клапи, после е борбата с наместването в улеите и нагаждане на зъбното колело и в крайна сметка копчето ми се движи само половин оборот и може да духа на краката, средно и средно + предно стъкло, ами и това ми върши работа. Въпросното зъбчато колело се намира откъм волана, слагаш глава на педалите и гледаш нагоре с фенерче си светни и ще видиш къде е, но е пипкава и трудна задача, успех!
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Благодаря имаш бира от мен
        Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят. Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос. Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

        Коментар


          #5
          Решен ли е проблемът? При мен е почти същата работа - не мога да превключа на "предно стъкло", както и не мога да ползвам функцията "MAX DEF", което също пречи да направя самодиагностика.

          Коментар


            #6
            Ами то... пробрема е прахоляка със впръскване на ве-де масло се оправят нещата до някаде. Аз даже развих малко жилото (за да бута повече). И сега е 50/50 % да сработи. Сега поне знам каде даго бутна ръчно за да превключи.
            Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят. Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос. Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

            Коментар

            Working...
            X