Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грее релето за втората степен на перките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грее релето за втората степен на перките

    Това е проблема и немога да разбера къде е причината ! Вече се стопи един блок и едно реле !Купих друг блок но като се включат перките на втората степен релето пак грее и ако го оставя да работи ще се стопи ! Колата е Ланчия но предполагам че окабеляването както и проблемите са идентични с тези на Фиата ??? Интересно е че грее само релето за втората степен което изключва че има проблем с перките или кабелите- поне така си мисля де С релето което включва първата степен няма никакви проблеми, колкото и да работят перките на 1-ва степен крачетата му са студени(силовите контакти)!Но щтракне ли второто реле и се включи 2-рата скорост направо замирисва на бакелит дори и след 30 секунди работа на перките Сменявах местата на релетата и пак грее същото краче !Освен хлабава връзка има ли някакво друго логично обясненеие за този проблем ??Ето за това говоря :
    Прикачени файлове
    LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

    #2
    При мен нагрява резистора за първа скоррост намира се долу на радиатора като застанеш срещу колата за втора степен е горе отдясно, на мен ми е нагорен кабела там и недава контакт и ми работи само 2-ра степен като зачистих нагорялото се включи и първа, но се нагрява много кабела и го откачих докато не сменя резистора
    Fiat Bravo TD100

    Коментар


      #3
      Резистора съм го сменил !Но не е от него проблема !! Прилича ми на хлабава връзка
      LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

      Коментар


        #4
        релето за 2-ра степен трябва да е поне 40 ампера. малко трудно се намират.

        Коментар

        Working...
        X