Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с 1-ва степен на охлаждащ вентилатор тд100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с 1-ва степен на охлаждащ вентилатор тд100

    Значи проблема установих че е от долният резистор който е на радиатора, единият кабел беше нагорял чак, вчера беше много горещо и на извън градско нямах проблем около средата даже под нея стоеше, но след това като я вкарвах в гараж ми се дигна температурата от средата още 3 чертички и чак тогава се включи направо втора степен по книжката го дават на 94 градуса много ли е това при първа възможност ще го оправя, че ми предстои и пътуване до морето но извън града мился няма да има проблем пак и едвали пак ще е 38 градусаhttp://alfa.kachi-snimka.info/viewer...295162196b.JPG
    Fiat Bravo TD100

    #2
    Оправи го, че ще маш проблеми в големите градове и в проходите, ако минаваш такива. А може и по някой по-дълъг баир, ако се наложи да пъплиш след ТИР по-дълго.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      Аз карах едно лято само на 2-ра и проблем не съм имал.Минавал съм 7 пъти "Шипка" така.
      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

      Коментар


        #4
        за колегата от Русе знаеш ли някой сервиз където мога да отида да го сменят резистора и едната обувка на жака А за шипка нети ли загряваше над средата доста за да се включи 2-ра скорост нее ли много 94 градуса ако е толкова поне по книжка толкова го дават дано неса повече
        Fiat Bravo TD100

        Коментар


          #5
          Мога да ти препоръчм "Гого-мото" - до печтни платки. Ако не го знаеш къде е , пиши на "лични съобщения" да ти обясня.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар

          Working...
          X