Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатика не иска да заработи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатика не иска да заработи

    Здревеите колеги! Днес си заредих климатика с фрион за6тото като си купих колата не беше зареден но сега го заредиха но неиска да трагне казаха ми да погледна електрониката му но не и разбирам колкото и да я гледам има ли някои танкости като бушони и тем подобни.Автомобила е фиат мареа 2.4 125тд 97г седан.Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Много странно как ти го заредиха като не работи не го ли тестват преди това. Аз без проверка за течове 15минутна и тест за работата не зареждам. Ами ако ти е повреден компресора или имаш проблем с трв ще трябва да ти го източат или да ти го изпуснат и ще плащаш за нищо.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #3
      Азнам че като няма нищо вътре тоест няма фрион не се вкл компресора но всъщност така ли е??Но този които ми го зареди ми каза че имам проблем с електрониката мойе и компресора да си е отишъл

      Коментар


        #4
        Тоя който ти го зареди не ходи повече при него. На мен като ми правиха климатика провериха за течове, провериха дали включва и изключва нормално на 2000 оборота и тогава ме пуснаха да си тръгна. И след една седмица ми казаха да отида за проверка. Естествено всичко беше точно.Тоя който ти е казал че имаш проблем с електрониката е трябвало да види какъв е проблемът и да го оправи. Иначе не е никакъв техник по автоклиматици.Напълнил ти е системата с пълното съзнание че след някой ден пак ще ти я напълни и пак ще си платиш.
        Bravo 1.6 / 16

        Коментар

        Working...
        X