Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик на Темпра

    Посъветвайте ме какво да направя с компресора на климатроника на Темпра 1.6 моно инжекция 95 г. Компресора изпуска при големите пръстени/уплътнения ...едни майстори ме съветват да си купя втора употреба компресор, други ми казват да си сменя уплътненията който всички стрували около 50 лв. Дайте съвет какво е най-добре да направя. Колко ще ми струва един компресор втора употреба или откъде да си закупя всички уплътнения.

    #2
    Има едни флакони по 25лв които са за тази цел вкарва се в системата и прекратява течовете от О пръстени и гумени съединения. Казва се стоп лик вкарва се преди пълнене с фреон.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #3
      От къде мога да купя тези фалкони...

      Коментар


        #4
        miraco написа:
        От къде мога да купя тези фалкони...
        Не знам във Враца но потърси в магазини за хладилна техника. Тук в Плевен мога да ти предложа. Утре ще я снимам да ти е по лесно да я търсиш.
        Обичам си работата.

        Коментар


          #5
          Ето го и флакона
          Прикачени файлове
          Обичам си работата.

          Коментар


            #6
            Благодаря Valentin_V, ще потърся в магазините за този спрей...дано ми свърши работа. А от къде мога да си закупя О пръстените и семеринга за компресора. Ако спрея не свърши работа.

            Коментар


              #7
              Каже откъде да намеря или да си поръчам О пръстените и семеринга за компресора на климатроника.

              Коментар


                #8
                Виж в Косер.
                Обичам си работата.

                Коментар


                  #9
                  Valentin_V написа:
                  Виж в Косер.
                  Благодаря Valentin_V, разглобих компресора но единствено немога да сваля шайбите отпред за да сменя и семеринга.Кажете как се свалят двете шайби на компресора, видях че компресора е на Дженаръл Мотърс.

                  Коментар

                  Working...
                  X