Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете за монтаж на климатик на Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете за монтаж на климатик на Браво 1.4

    Здравеите колеги, знам че доста от вас са доста запознати, а някои дори са го правили. Става дума че от колега купих климатик и мисля да го насадя на моята кошница. Затова се обръщам с молба за съдействие и информация за части, инсталация и монтаж. Та значи климатика до колкото знам е от Браво 1.4 98г., горе-долу климатика може и да е пълен комплект, но не знам какви части съдържа за да кажа че е пълен. Затова нека някой от вас да ми каже какви са всички компоненти, за да ги събера да са заедно и после вече ще питам за следващите стъпки.Предварително съм Благодарен на всички които ми помогнат с това не лесно начинание.Знам че е по лесно да си продам колата и да си купя с климатик, но като го имам защо да не се помъча да си сложа.А и все пак обичам аз лично да си ремонтирам и поддържам колите, отколкото някой който да се учи на нея вместо мен.

    #2
    Колега, пусни си търсачката, и търси така: в полето "автор", напиши mitkosoft, а в полето форум избери текущия раздел - "Отопление, охлаждане..." виж всичките му теми, има снимки, полезни неща...

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Колега, пусни си търсачката, и търси така: в полето "автор", напиши mitkosoft, а в полето форум избери текущия раздел - "Отопление, охлаждане..." виж всичките му теми, има снимки, полезни неща...
      OK

      Коментар

      Working...
      X