Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълнене на автоклиматик на Мареа къде

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пълнене на автоклиматик на Мареа къде

    Здравейте, колеги. На повечето места, където ходих искат 70-80лв за пълнене. Имате ли представа къде могат да ми долеят фреон на по-сносни цени? Благодаря предварително. Имам да сменям и поленов филтър, но това и сама мога да го направя. Благодаря предварително на всички отзовали се.

    #2
    Re: Пълнене на автоклиматик на Мареа къде

    lemur написа:
    Здравейте, колеги. На повечето места, където ходих искат 70-80лв за пълнене. Имате ли представа къде могат да ми долеят фреон на по-сносни цени? Благодаря предварително. Имам да сменям и поленов филтър, но това и сама мога да го направя. Благодаря предварително на всички отзовали се.
    Когато чуя, че искат определена сума за пълнене на климатик и си тръгвам директно. Колко ще струва може да ти кажат едва ,след като проверят колко фреон имаш в системата.... Всичко друго е измама, мисля аз.Миналия август напълних моя климатик в едно сервизче в Княжево, разбрах за него от форуа, бяха ходили и други. Аз съм доволен. Самата услуга на пълненето струваше 30 лв, трябваше да се допълни с около 250 гр, за което платих 14 лв. Т.е общо 44лв. Сервизът се казва ИРИС (май) и е на "Цар Борис III" 272.Някъде из форума имаше тема за този сервиз.

    Коментар


      #3
      Да и моето мнение е такова. Преди около месец ходих в сервиз за автоклиматици до кино Арена - Запад бл.127Б и ми взеха 85лв. за зареждане и пълненена климатика, като преди това ми провериха системата за пропуски и казаха, че е херметична! Съответно преди да отида искам да отбележа, че климатика въобще не се включваше. Когато ми я напълниха започна да действа и да изстудява.Седмица по-късно климатика не включва, поради липса на фреон - най-вероятно.Моят съвет е като ти пълнят - да ти кажат колко имаш налични в системата и след това да допълнят останалото с фреон и необходимото количество масло.

      Коментар


        #4
        Колега, виж тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43198Тази оферта сигурно ще те устрои, пък и ти е близо :D .

        Коментар


          #5
          Благодаря ви, колеги :D

          Коментар

          Working...
          X