Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв климатик да сложа на Типо 1,7 дизел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв климатик да сложа на Типо 1,7 дизел?

    Колеги Здравейте..Намислил съм една идея,да си сложа климатик на Типото 1,7 чист дизел е....Та мисълта ми е от коя модификация на Типо да взема цялата система ...От компресор,тръби ,радиатори....Имам оферта от 1,6 2 вала .....Ако съм сбъркал раздела се извинявам ....Поздрави към сички колеги с италианки Грешен раздел -> Преместена. Модерирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    няма ли специалисти,компетентни

    Коментар


      #3
      първо прочети тази http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=60606 тема и другите подобни и тогава ако имаш въпроси питай но имаи предвид че ако климатика е от друг модел няма да станат стоики планки и др и ще трябва да се приспособява
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        Ами на буфета които се закача за купето си има уши за климатик....оригинално....Заради това ще гледам малко снимки и от 1,6 и 1,4...Като бях в испания карах 1,4 типо с заводски климатик...

        Коментар


          #5
          съвети..От типо 2000 куб. оферта имам мисля че ще стане..

          Коментар


            #6
            Щом мислиш. Вземи и пробваи компресора как ще закрепиш и задвижиш и частите за в купето другите работи ще приспособиш по лесно при необходимост (ако си го слагаш ти) ако ли не питаи този които ще ти го слага За по точна информация трябва някои да е правил същото упражнение на същата кола така че едва ли ще получиш скоро. Ако се решиш и стигнеш до трудност питаи с снимки и ще помагаме кои с каквото може.
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              Аз сам ще го слагам...Мисля че мчлко е играчка но ще се справя...Но те първа събирам информация....

              Коментар


                #8
                ами информацията взимаш от абсолютно същата кола или се приготвяш за приспособявания и допълнителни разходи. Иначе невъзможни неща няма просто повечето не си струват финансово така че направи си сметката и успех :D
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  Не съм сигурен дали клима от бензинка ще се присади без сериозно преправяне на дизел. Разликите в конструкцията на мотора могат да направят много трудно монтирането на елементите от климатичната уредба. Преди всичко трябва да се убедиш, че компресора ще пасне точно на мястото си.
                  Fiat Marea 1.8i 16V
                  Fiat Tipo 1.4i 8V
                  Fiat Punto 1.6i 8V
                  www.italauto-bg.net/forum/

                  Коментар


                    #10
                    Rokambol написа:
                    Не съм сигурен дали клима от бензинка ще се присади без сериозно преправяне на дизел. Разликите в конструкцията на мотора могат да направят много трудно монтирането на елементите от климатичната уредба. Преди всичко трябва да се убедиш, че компресора ще пасне точно на мястото си.
                    точно това имах предвид в горния си пост "захващане и задвижване" демек монтиране на самия компресор и ремакът му защото ако там нещо куца ще има доста проблеми
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар

                    Working...
                    X