Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на климатик. Най-накрая духна студено.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтаж на климатик. Най-накрая духна студено.

    Колеги много ми е хубаво най-накрая духна студено бангията...а още по хубаво ми е като знам че всичко сам съм си сложил....във времето ми отне малко над месец за монтажа но защото не се занимавах постоянно а само вечер докато се стъмни и събота и неделя...иначе ако се занимавам сериозно има за не повече от 5 дена работа....голям зор беше с паразитната ролка за която нямаше място фабрично и се наложи да сменям конзолата която държи хидравликата и динамото....за целта свалях динамо, хидравлична помпа, ангренажен ремък и обтяжната му ролка и после всичко обратно....комплекта взех от колега от Габрово за 220 лева допълнително съм дал 35 лева за паразитна ролка, 25 лева за ремък, 40 лева са стойката за компресора, 35 лева за конзолата на хидравликата и динамото, и 8 лева за жичкаджия...
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    малко хора биха се хванали с тази задачапоздравления :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      малко хора биха се хванали с тази задачапоздравления :D
      Моя си работи вече 2 години без никакви ядове, на колегата Жоро също, кефа е неописуем като фърли ладното В момента съм на друга вълна - имам бензинова печка вебасто с всичките и шокарийки, надявам се до края на лятото да намеря време за нея
      Peugeot 406, 2000 HDi 90
      ex. Peugeot 106 1,5 D
      ex. Ritmo 70 138B2.000
      ex. Tempra 2.0 159A6.046
      Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

      Коментар


        #4
        за сега всичко е добре само че на празен ход ми държи 18 бара налягане а на 3000 оборота 25 бара и незнам кога ше изплющи системата като се има предвид че навън сега е едва към 30 градуса...явно перката на радиатора не може да смогне да охлажда и ще трябва да слагам още една
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар

        Working...
        X