Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик Брава 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик Брава 1.4

    Здравейте, колеги! Имам големи проблеми с тоя моя климатик и вчера в адската жега следобед разбрах, че това лято или ще имам работещ климатик или ще се придвижвам с друго возило От 3 години насам си пълня климатика и давам по 120-150 лв всяко лято за диагностики, надуване, пълнене и така нататък. Ефект - 3 дни хладно. Предишни години надувахме, имах течове, сменях маркучи, тръби, смених компресор (след като го надухме с цветен газ и ефекта при осветяване с неон беше смайващ), пълня и ефект никакъв. Имах преди време проблем с радиатора - беше пробих на няколко места, като на едно по-сериозно. Лепихме го и сега уж няма проблеми, т.е. там не дава течове при надуване. Проблема е обаче че ходих по различни "майстори" и всички откриват по нещо, сменям, оправям, пълня, и пак 3 дни хладно и после никой. Имам един чисто нов радиоатор от Фабия, който е същия като размери и пасва идеално, само трябва да го пригодя с ушички за да си го закача, но това е краен вариант. Кажете ми къде в София или ВТ мога да отида на кадърен майстор, който да ми реши мъките и да знам че няма да хвърля пак пари на вятъра. Ако някой е срещал кадърни момчета да се занимават с това и да не ми вземат само парите да казва, че съм се отчаял от безуспешни опити.
    Fiat Brava 1.4 12V

    #2
    Провери в разделите "Сервизи и магазини", и в бизнес-обявите - има достатъчно предложения. Харесваш си един, отиваш, и искаш гаранция за извършения ремонт.

    Коментар

    Working...
    X