Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика на термостат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Що да давам 90лв. за термостат като знам че е боклук и ще изкара 2 зими? Съгласен съм да си дам последните пари ама за нещо което повече няма да пипна.[/quote]Подкрепям напълно
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #17
      Само да допълня - накладките са консуматив така че искам не искам трябва да ги сменям, направил съм си сметка за това. Но термостата май само при италианските коли е консуматив и то доста скъп. За сравнение майка ми кара Голф 92г. който е с оригиналния термостат и даже не си помислям, че някога ще се развали, а струва 10лв.
      Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

      Коментар


        #18
        maskarata написа:
        Само да допълня - накладките са консуматив така че искам не искам трябва да ги сменям, направил съм си сметка за това. Но термостата май само при италианските коли е консуматив и то доста скъп. За сравнение майка ми кара Голф 92г. който е с оригиналния термостат и даже не си помислям, че някога ще се развали, а струва 10лв.
        те тука не си прав, обаче! и аз скоро сменях оргиналния, като мислих че не работи, а се оказа здрав колата е 97,новия струва 20лв :D
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #19
          maskarata написа:
          kaci написа:
          Като нямаш пари не си караш колата.Утре няма да имаш пари за накладки-тогава какво правим?
          Що да давам 90лв. за термостат като знам че е боклук и ще изкара 2 зими? Съгласен съм да си дам последните пари ама за нещо което повече няма да пипна.
          Ако с Вернет искараш 2 зими трябва да черпиш значи си късметлия.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #20
            bachev написа:
            Свързах се с един колега от Форума, който ми каза да се потопи във вряла вода... Ако отвори, значи работи... Вярно ли е това ?
            Бахх му недоверието..ЧАк и тема си отворил..
            MartoModev Мнение Пуснато на: Пон Фев 01, 2010 3:09 pm Заглавие:
            Що да давам 90лв. за термостат като знам че е боклук и ще изкара 2 зими? Съгласен съм да си дам последните пари ама за нещо което повече няма да пипна.
            Подкрепям напълноbeer
            Много ясно..Ако ги имах в излишък,тея 90 кинта,щях да ги дам за нов,но предпочинам да си взема някой за 10 кинта втора ръка и другите 80 кинта да си смена накладките и маслото примерно П.П Не казвам,че това е правилно!Просто понякога не за всяка една част,човек може да я купува нова или оригинална.. Всеки сам си преценява
            Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

            Коментар


              #21
              Еми то ако ви се свидят парите,колата и без термостат може да върви,но без накладки и масло не може. :D

              Коментар

              Working...
              X