Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля моторчето на парното на Браво 1.6 ? - РЕШЕНО !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля моторчето на парното на Браво 1.6 ? - РЕШЕНО !!

    колеги извинете ме за невежеството но немога да го сваля.разбрах че трябва да развия видията до буксата и имало някаква контра но аз не виждам кое може да е контрата.направих няколко снимки ако може някой по тях да ми каже какво не виждам и не правя като хората....http://img217.imageshack.us/g/dsc02078l.jpg/това е линка има 3 снимки
    1.6 16v Abarth

    #2
    Откачаш буксата,отвиваш болтчето (не помня дали е 1 или са 2) и после с въртеливо движение (не помня по или обратно на часовниковата стрелка) се развива.Би трябвало да е обратно на часовниковата стрелка.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      кое се развива колега?целия капак ли се завърта ? и кое болтче-на първата снимка ли което съм снимал ?
      1.6 16v Abarth

      Коментар


        #4
        колеги никой ли неможе да обясни като на прост човек ? едвам духа не само че ръмжи страшно ......
        1.6 16v Abarth

        Коментар


          #5
          На кръглия "капак" има болче,което е снимано,отвиваш го и завърташ цялото тяло и ти пада в краката или на главата,зависи как го сваляш,евентуално трябва да повдигнеш леко ухото на болчето.

          Коментар


            #6
            благодаря колега това ме интересуваше ще го пробвам да видим какво ще излезе ...
            1.6 16v Abarth

            Коментар


              #7
              благодарение на колегата pugsy си свалих днес моторчето и ми идеше да се плясна по челото мислех си че има някакъв проблем и се готвех да взимам ново,но проблема е бил "смешен".един лист от хартия който бях оставил в жабката незнам как е попаднал вътре в турбината и отгоре застанал и то неможе да духне струята и бръмчеше на умряло ... почистих го перфектно и го смазах хубаво и сега парното отново е на 6 благодаря още веднъж колега,поздрави
              1.6 16v Abarth

              Коментар

              Working...
              X