Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за термостат? 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за термостат? 1.2 16V

    Здравейте , попрегледах темите относно моя проблем - но не видях това което ми трябва - та за какво става въпрос ! Става ли термостат от Рено 5 за Bravo 1.2 16V . 99г. - че гледам за по големите двигатели става ?P.S. сега видях че този термостат май не е много скъп - някъде около 23 лв. ако е така , направо да го сменям с нов вместо да се мъча с напасване и други подобни операции
    Fiat Bravo 1.2 16V, 99г. -

    "Колата е като жената: обичаш ли си я , колкото и да ти харчи, няма значение"

    #2
    Сам си си отговорил , сменяй с нов.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Сменяй без да се замисляш - пада разхода (извънградско) и работи по добре мотора.
      Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
      http://fiat.comnet.bg/

      Коментар


        #4
        за питането

        Да сменяй определено. виж на сайта дето съм посочил в подписа си може да ти е полезен ако не на теб то на другите колеги

        Коментар


          #5
          Re: за питането

          fiat500abarth написа:
          Да сменяй определено. виж на сайта дето съм посочил в подписа си може да ти е полезен ако не на теб то на другите колеги
          Нямаш сайт в подписа си.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            днес най накрая смених термостата...определено има разлика ...загрява много бързо до нормална температура....25 лв термостат 30 лв антифриз и труд..
            Fiat Bravo 1.2 16V, 99г. -

            "Колата е като жената: обичаш ли си я , колкото и да ти харчи, няма значение"

            Коментар

            Working...
            X