Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премахване на климатик?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премахване на климатик?

    Някой правил ли го е това на Браво ХГТ 147 ?? Какви са последствията след махането на целия компресор и ролката и т.н??Има ли някакъв проблем да се махнат?? Мога ли сам да го направя

    #2
    Re: Премахване на климатик?

    GarrettT4 написа:
    Някой правил ли го е това на Браво ХГТ 147 ?? Какви са последствията след махането на целия компресор и ролката и т.н??Има ли някакъв проблем да се махнат?? Мога ли сам да го направя
    Защо да го махаш колега, някой се опитват са сложат - ти искаш да го махнеш?

    Коментар


      #3
      1 ролка по-малко за въртене?? Аз само питам, интересно ми е

      Коментар


        #4
        Не е нужно да го махаш, а само да сложиш ремък за модел без климатик.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Обаче поне на картинка май няма да стане само с другия ремък,понеже алтернатора изглежда по-нагоре. Може би с друг ремък, за друга кола изобщо..
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Някой правил ли го е, знае ли как става... как стои въпроса с алтернатора мести се на мястото на климатика или ??

            Коментар


              #7
              И какво като се върти една ролка повече? Нима мислиш че ще върви повече без нея.
              Обичам си работата.

              Коментар


                #8
                Добре аджеба на кой му трябва да знае защо ще го махам???????? Знае ли някой как става врътката или не???

                Коментар


                  #9
                  колега аз карам 1.8 в името на експеримента бях свалил ремака на климатика на моята и паразитната ролка и стана един стар ремък от 1.4 но при теб от чертежите забелязвам че единия вариант алтенатора се задвижва от външната част на ремъка ако е така ремък от модел без климатик няма да стане трябва да видиш от къде трябва да мине ремъка без да минава през шаибата на климатика да прекараш един конец да го измериш и тогава в магазина те ще ти предложат ремък които да ти свърши работа
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #10
                    Премахване на климатик?

                    Привет !Разбирам колегата , който иска да си махне климатика . Сигурно се е сблъскал с куци и сакати МА(Й)СТОРИ .И във фирмените сервизи е вече хаос.Татковино свидна.....
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар

                    Working...
                    X