Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

зареждане на климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    зареждане на климатик

    Здравейте колеги. Дайте ми съвет , къде в Стара Загора могат дами обслужат климатика и ТО КАЧЕСТВЕНО че вече аман от майстори.Благодаря предварително на всички.
    fiat marea 2.0 20v,metanov ingekcion

    #2
    Колега не знам за Ст. Загора ,ама в Казанлък има специализиран сервиз само за автоклиматици и съм смного доволен от тях Миналата година на връщане от морето и след доста набутани средства си се печех в колата без клима и случайно попаднах на тоя сервиз и тея момчета ме спасиха от горещините,оправиха ми компресора смениха уплатнения ,а не да го напълнат само и чао и слес неколко дена половината фреон го няма.Имат и добра техника Сервиза е срещу входа на Арсенал,ако има някой колега от Казанлък ще ти даде по точна информация ,ама лесно ще го намериш ,кат питаш
    Fiat Stilo 1.2 16V 2003г.

    Коментар


      #3
      ок, мерси много , за този сервиз незнаех , но и там ще отида .
      fiat marea 2.0 20v,metanov ingekcion

      Коментар


        #4
        Незнам дали е подходящо да го направя и ако не е моля постът ми да бъде премахнат , но вместо да пускам нова тема реших тук да попитам същият въпрос като колегата само че за София . Моля препоръчайте къде да ходя да ми видят климатроника на темпрата ( и евентуално да го напълнят ) , защото след удара не духа студено а хладко даже не е и хладко....

        Коментар


          #5
          За 40 лв. ми смениха фреона и маслото на климатроника на Мареята до фабрика Загорка.Ако караш в посока за Казанлък свиваш вляво преди фабриката и на около 200м. по нагорнището ще видиш едно ламаринено гаражче вдясно.
          Фиат Мареа 1.8i бензин и метан

          Коментар

          Working...
          X