Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре ли е термостата така?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    [size=2]момчета и аз страдам от сущото... но до перди четири месеца никога не ми е птавило така... смених си термостат(даже три , мислих си да неби да не работят или да са менте),, температурен датчик, промих охладителната система, ходих на тест за газовете дали надува... смених антифриза...мислите ли че ако сваля питите и почистя може да се оправи... мен ме притеснява... и ако е така сложно ли е свалянето на питите...трябва ли да източвам пак анрифриза ,че го смених преди седмица... ако мипомогнете..... :D :D :D( извинявам се нарушението на т.1.12)Нарушена т.1.12 от правилата на форума1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #17
      вчера докато се чудех какво става стигнах до следния извод... в момента в който пусня някакъв консуматор на ток( чистачки, фарове, парно) и ми застава в това положение на стрелката . в момента който спра всичко си застава на средата... консултирах се с жичкаджия и ми каза че има някоя студена спойка в таблото и за това прави така .... оговорих се за утре да погледне и ако имам резултат ще ви пиша...

      Коментар


        #18
        harrytone написа:
        вчера докато се чудех какво става стигнах до следния извод... в момента в който пусня някакъв консуматор на ток( чистачки, фарове, парно) и ми застава в това положение на стрелката . в момента който спра всичко си застава на средата... консултирах се с жичкаджия и ми каза че има някоя студена спойка в таблото и за това прави така .... оговорих се за утре да погледне и ако имам резултат ще ви пиша...
        На мен като се включи перката, стрелката отиваше в червеното, колкото повече консуматори имаше, толкова повече навлизаше в червеното. Колата стоя в тогавашния сервиз на Фиат 3 дени, и нищо.... Проблема се оказа елеметарен, лоша маса. Пуснаха ми допълнителна маса и стрелката замръзна по средата :D Колата е брава 97г

        Коментар

        Working...
        X