Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа дт 100 компресора не тръгва.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа дт 100 компресора не тръгва.

    И така закарах е на машина на е заредят заредиха е казаха че работи добре аз му казах да за пробва 5/10 пътя си той каза да компресът не тръгва. Ток стига до него 14,5 волта но когато си иска тръгва. Може да е прегрял ни изключил съединителят може да е. Едно нещо се чуди какво е това и защо не се вади би трябвало да е за ако прегрее. Но не сигуренсигурен.За да няма оп не беше това хоп не беше и онова ама дай 300 лв.

    Click image for larger version  Name:	IMG_20220610_173004526.jpg Views:	0 Size:	3,43 MB ID:	2756539
    Последна редакция от fifo td 100; 11.06.2022, 17:21.

    #2
    На моята кола компресорът също не тръгваше и бях се приготвил за нов, но майсторът на климатика го свалил, занесъл го на жичкаджия и се оказало някакво прекъсваче или нещо от този род. Сложил някакъв диод, като заместител и се оправи за едни 40 лв.
    Сега си имам климатик и работи!
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      dabadaba написа: Преглед на мнението
      На моята кола компресорът също не тръгваше и бях се приготвил за нов, но майсторът на климатика го свалил, занесъл го на жичкаджия и се оказало някакво прекъсваче или нещо от този род. Сложил някакъв диод, като заместител и се оправи за едни 40 лв.
      Сега си имам климатик и работи!
      Да най вероятно някой защита е било при тебе, но при мене като реши да тръгне духа 10 градуса което си е чок бахър. Тоест работи самият компресор.
      При мене което трябва да се види на резба не се вади като набито и със смола запечатано.

      Коментар

      Working...
      X