Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик на радиатора Брава 1.9JTD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не са на гадно място, защо? Ами изрови темата от дизеловия раздел, като използваш ключова дума за търсене "71713981". В темата има снимки къде са, как изглеждат и т.н. Искам да ти кажа че ако са там - просто ги виждаш без да се напъваш, но ако ги няма - колкото и да гледаш - когат’ нЕма - нЕма.

    Коментар


      #17
      Колеги, моята стрелка не седи на средата, а едно деление под нея - това проблем ли е?!?Всъщност, така е на дълъг път и в града, задръстванията се движи между двете деления - средното и това преди него и така и зимата и лятото. На включен климатроник държи почти на средното - и на дълго и в града, е в града твърдо го залепя! Колата е Marea 1.9JTD - 07.2000г.Не я карам много в града, но перките само веднъж съм ги чувал да се пускат!ПОЗДРАВИ
      Fiat Marea JTD 105 09.2000г

      Коментар


        #18
        Reptile написа:
        Колеги, моята стрелка не седи на средата, а едно деление под нея - това проблем ли е?!?Всъщност, така е на дълъг път и в града, задръстванията се движи между двете деления - средното и това преди него и така и зимата и лятото. На включен климатроник държи почти на средното - и на дълго и в града, е в града твърдо го залепя! Колата е Marea 1.9JTD - 07.2000г.Не я карам много в града, но перките само веднъж съм ги чувал да се пускат!ПОЗДРАВИ
        И при мен беше така преди да си сменя термостата.Сега си стои на средата независимо каде и с колко карам.И аз мойте перки само веднаж съм ги чувал да се включват.Мисля че е нормално.Даже и термостата ти за сега е добре.Не знам зимата как ще е.Но до тогава има време.

        Коментар


          #19
          Аз съм го написал и заимата там си стои! Просто лятото при натоварвания мърда до средата, иначе при дълго - пак там.Според мен има разлика в темперетурата на сработване на термостата - за Опел има термостати с 8-10 градуса разлика!
          Fiat Marea JTD 105 09.2000г

          Коментар


            #20
            Reptile написа:
            Аз съм го написал и заимата там си стои! Просто лятото при натоварвания мърда до средата, иначе при дълго - пак там.Според мен има разлика в темперетурата на сработване на термостата - за Опел има термостати с 8-10 градуса разлика!
            Е да,ама за тоя мотор оригиналния термостат BEHR започва да отваря на 88 градуса.Ако си с някакъв друг термостат който отваря на 75-80 може,но за този двигател работната температура е 90 градуса.Ти си направи извода.

            Коментар

            Working...
            X