Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с двузонов климатроник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с двузонов климатроник

    Здравейте приятели. Купих лятото на жената Фиат Пунто ево,1.3 мултиджет 84 коня 2010г. Всичко беше наред с климатроника,духа си перфектно студено. Проблема го разбрахме зимата, от лявата страна духа топло,но отдясно духа студено и не може да се стопли купето. Карах я на майстор и ми каза че трябва да се сваля таблото, ремонта ще е към 1000 лв. с необходимите части. Имал ли го някой този проблем,дали наистина е там проблема? Какво бихте ме посъветвали. Благодаря ви предварително

    #2
    https://www.youtube.com/watch?v=FMpH...annel=RenatasB.
    Изкупуване на автомобили на добри цени
    /////

    Коментар


      #3
      Веселин написа: Преглед на мнението
      Здравейте приятели. Купих лятото на жената Фиат Пунто ево,1.3 мултиджет 84 коня 2010г. Всичко беше наред с климатроника,духа си перфектно студено. Проблема го разбрахме зимата, от лявата страна духа топло,но отдясно духа студено и не може да се стопли купето. Карах я на майстор и ми каза че трябва да се сваля таблото, ремонта ще е към 1000 лв. с необходимите части. Имал ли го някой този проблем,дали наистина е там проблема? Какво бихте ме посъветвали. Благодаря ви предварително
      Веско късно ти прочетох за проблема,сваляне на таблото и ремонт за около1000лв е меко казано престъпление от страна на този' майстор''.Едно от моторчетата чупи механизма и затова духа топло и студено.Това моторче струва 50лв.Със всичките сваляния,качвания на табло и самата смяна на моторчето/сменя се само пластмасовата глупост дето се е счупила /300лв е макс цена,останалото е перверзия.Дано си се справил вече
      198mjet Bravo

      Коментар

      Working...
      X