Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видове електрически седалки за Браво/а Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видове електрически седалки за Браво/а Мареа

    Привет,оглеждам се за седалки с фабричен подгрев, а може и електрическо задвижване за моето Браво. Въпроса е какви видове има? Само кожени ли са? От каква модификация трябва да търся? Къде да намеря как изглеждат?
    Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

    #2
    кола

    Знам че с подгряване са кожени поне при ФОРД е така
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Сложи от Алфа 166
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        само за инфо Аз имам ел., но е само за нагоре и надолу, предполагам, защото е с плюш и е само на шоф. седалка.Салон винено червен
        Fiat Marea 2.4 JTD+
        Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
        Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
        Renault 19/1.7mi/ - crash

        Коментар


          #5
          Има ги само при марея с висок клас на обородуване.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            При положение, че ти трябват за Браво, търси такива от Алфа 147 с 2 врати.По сайтовете имаше 1-2 бравота със светли кожени салони, виж ги ако искаш. Едното май беше от Лом - 1.9 TD100Иначе не всички кожени седалки от Мареа са с подгрев, имам такива, които нямат Подгрева явно си се води допълнителна екстра към кожените седалки :/
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              M5kov написа:
              При положение, че ти трябват за Браво, търси такива от Алфа 147 с 2 врати.По сайтовете имаше 1-2 бравота със светли кожени салони, виж ги ако искаш. Едното май беше от Лом - 1.9 TD100Иначе не всички кожени седалки от Мареа са с подгрев, имам такива, които нямат Подгрева явно си се води допълнителна екстра към кожените седалки :/
              Мда де висок клас на оборудване. Сега като се замисля кожен салон има при браво 1.2 и 1.9 ТД
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                При мен на HLX оборудване са кожени и само шофьорската е ел, нямам подгрев освен ако не съм го пропуснал.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #9
                  Мисълта ми е, че не зависимо новото на оборудване EL/ELX/HLX, кожените седалки са се водели допълнителна екстра, която не е заложена в пакетите. Подгрева хептен, явно цената е била ШОК ))
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    благодаря на всички !!!проблема както го виждам е в това че не съм фен на кожените седалки...да разбирам обаче че има ел седалки плюш с нагоре/надолу местене, но без подгрев?идеи дали може да се сложи под плюша нагреватели от кожени?и като сме заговорили за подгрев идеи как да хвана 12волта от волана за да му сложа подгрев и на него?за колегата който ми предложи седалки - за съжаление салона ми е сиво-черно
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                    Коментар


                      #11
                      UP!
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                      Коментар


                        #12
                        Ето едно предложение за подгрев на плюш.http://m.ebay.de/itm/auto-seat-heate...v=SEARCHАко се поразровиш малко из нета може и на по ниска цена да ги намериш. Просто идея.

                        Коментар


                          #13
                          kristiyn написа:
                          Ето едно предложение за подгрев на плюш.http://m.ebay.de/itm/auto-seat-heate...v=SEARCHАко се поразровиш малко из нета може и на по ниска цена да ги намериш. Просто идея.
                          Да знам подобните. Аз даже съм направил на шофьорската, но се прецака едната степен (явно се скъса реотан), затова наблягам на търсенето на оригинални...
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                          Коментар


                            #14
                            сподели поне ефекта, че се замислям за такъв вариант.къде си ги монтирал под тапицерията или над тапицерията?

                            Коментар


                              #15
                              kristiyn написа:
                              сподели поне ефекта, че се замислям за такъв вариант.къде си ги монтирал под тапицерията или над тапицерията?
                              Под тапицерията. Отне ми около 1 ден да я махна и да ги сложа. Резултат имаше докато не се прекъсна някой от реотаните...
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                              Коментар

                              Working...
                              X