Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило - радиатор купе тече.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило - радиатор купе тече.

    Здрвейте, не знам дали това е правилната секция, защото не намерих същата тема, но все пак ще си задам въпроса. Внезапно ми се изпотиха всички стъкла в купето и се появи мазен слой по тях. Пуснах климатика да изтегля влагата, за да продължа пътя си. В казана на антифриза почти нищо не беше останало. По всичко следва, че се е спукал радиатора на купето. Въпросът ми е дали знаете къде се намира той и как се стига до него? Колата е Стило 1.9 Jtd multiwagon. Благодаря предварително.

    #2
    Под таблото като при всички коли, ама понеже е стило бая ще разглабяш. Наведи си отдолу и провери за течове.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Някъде при топлообменника на климатика ли? ЗАщото ако е така, каквото и да е текло е изтекло през дренажа според мен.

      Коментар


        #4
        Nox написа:
        Някъде при топлообменника на климатика ли? ЗАщото ако е така, каквото и да е текло е изтекло през дренажа според мен.
        Да там горе долу, ама винаги има мазно по килима
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Ще се заровя там и ще разказвам после. Чуст късмет, че ми стигна антифриза да се прибера.

          Коментар


            #6
            Nox написа:
            Ще се заровя там и ще разказвам после. Чуст късмет, че ми стигна антифриза да се прибера.
            Значи че най вероятно са само пръстените.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Най накрая се обади някой с теч от това радиаторче. Пишете колега как се развива проблема и как се отстранява.

              Коментар

              Working...
              X