Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДРАЗНЕЩ ПРОБЛЕМ С КЛИМАТИК

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ДРАЗНЕЩ ПРОБЛЕМ С КЛИМАТИК

    Здравейте колеги вчера ми излезе много дразнещ проблем така вечерта включвам перката че ми се запоти предното стъкло но тя не се включи след това пусках парното , климатика но и тях ги няма долу двете копчета натискам ги и те не светят какво стана не знам помагайте .Прегледах бушоните дето са под капачката в купето здрави са всичките
    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

    #2
    Виж да не се е откачила буксата на вентилатора, под жабката с едно фенерче огледай. Ако не стане сваляш жабката, на няколко винта е.По-кофтия вариант е да ти се е развалил ключа за степените или да има лоша връзка, пробвай да го ремонтираш като стар руски телевизор.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Какво представлява тази букса точно за да знам какво да търся ?
      FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

      Коментар


        #4
        Явно никой не иска да помогне щеше ми се да се помъча да го направя сам ама явно ще я нося в сервиз да видим
        FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

        Коментар


          #5
          Май те мързи да развиеш 10 винта и да свалиш жабката, да ти снимаме буксата ли искаш? Букса като букса, вентилатора няма как да не го видиш като свалиш жабката.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Не ни ме мързи просто да знам какво да търся не като го развия и да гледам като пукал но утре след работа ще видя и ще пиша какво е станало
            FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

            Коментар


              #7
              Ето го вентилатора и буксата му
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Колеги свалих жабката бутах букси релета и така нататък но нищо проблема си остава дайте други предложение да видя ако мога сам да направя нещо че сега малко финансите са оскъдни и оставям сервиза в краен случай
                FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                Коментар


                  #9
                  Провери ли за изгорял предпазител?
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #10
                    Да няколко пъти
                    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                    Коментар


                      #11
                      Колеги сутринта закарах колата в сервиз и по късно вечерта отидох да я взема проблема се оказал изгоряло реле или релета не разбрах точно и смяна на някакви държачи частите стрували 38 лева и 20 лева за работа дано не ме е минал нещо как ви се струва ?
                      FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                      Коментар

                      Working...
                      X