Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Термостатче - Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Термостатче - Брава

    Втори термостат сменям на бравата, слабост си им е ...но сега на 3-тата минута имам парно до убиване, въпорс ... тряяше да си сложа старите датичици от стария термостат и сега явно е от дадтчика.. перката ми се пуска на около 70-75 градуса а не на 87-8 както трябва .. мисля, че не е проблем ?

    #2
    Re: Термостатче - Брава

    sufcho написа:
    Втори термостат сменям на бравата, слабост си им е ...но сега на 3-тата минута имам парно до убиване, въпорс ... тряяше да си сложа старите датичици от стария термостат и сега явно е от дадтчика.. перката ми се пуска на около 70-75 градуса а не на 87-8 както трябва .. мисля, че не е проблем ?
    Проблем е ! Двигателя има работна температура която трябва да достигне, но ако перката включва на 75 този двигател не си достига работната температура,съответно не е добре за двигателя .
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      Re: Термостатче - Брава

      Колега, откакто си изкормих моя термостат и сложих в дебелия маркуч термостат от рено - 5 (струва 5 лв нов) проблеми вече никога не съм имал - кове температурата вече 4 та година(около 50 000 км.)
      brava 16elx

      Коментар


        #4
        Re: Термостатче - Брава

        marin stoinov написа:
        Колега, откакто си изкормих моя термостат и сложих в дебелия маркуч термостат от рено - 5 (струва 5 лв нов) проблеми вече никога не съм имал - кове температурата вече 4 та година(около 50 000 км.)
        +1
        FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

        Коментар


          #5
          Колеги, аз съм с термостат от рено 5, но май трудно загрява. Вчера смених и и май добре обезвъздуших ама знам ли... като я покарам доста има парно да те отрепе ама не и на 3мин.Не съм кормил стария, не не смятам че трябва в този случайС ГИ съм има ли неква тънкост за обезвъздушаването, ако може некой да драсне как става най правилноPS - днвс за момент видях, че карайки в един момент стрелката падна с една идея, но да се е прецакал присъденият надали, а и в движени не пада ...
          Fiat Marea 2.4 JTD+
          Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
          Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
          Renault 19/1.7mi/ - crash

          Коментар


            #6
            Стрелката пада като отвори термостата
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар

            Working...
            X