Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Леки проблеми при смяна на филтър на купето?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Леки проблеми при смяна на филтър на купето?

    Тръгнах да сменям филтъра на купето, и понеже не можех през оная малка дупка да го пъхна, та взех разкачих всички пластмаси, дори онази с найлона накрая, дето е над самият филтър. Филтърът го сложих със стрелките НАДОЛУ. Някой може ли да ми каже дали правилно го сложих. Накратко стрелките сочат към перката отдолу. Такава ми беше логиката, че е правилно... Ако съм го сложил грешно, утре да го обръщам... И понеже когато ги махах се бях поядосал и въобще не мислих кое как откачам, забравих как се слагаха пластмасите, особено едната, която 30 мин. не измислих как седи. http://prntscr.com/4sz9kxЕто снимка за коя пластмаса говоря. В момента съм я сложил както е на снимката. С червени стрелки дори съм дал ориентир. Май не трябва да седи така, тя има и някакви ушета, които просто заврях надолу...
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Колега, ти сериозно ли си свалил всичко това само за да смениш филтъра?!Правилно си го сложил.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Не знам човек, не влизаше въобще, и само се гънеше по страните и накрая се вбесих и откачих абсолютно всичко набързо и не знаех как да сложа после пластмасите. Дори 5 самонарезни винта ми останаха, та дори не видях от къде може да са останали. Трагедия. Най ми е за онази пластмаса, която показах дали не я обърках...
      Fiat Bravo 1.8 16V 96'

      Коментар


        #4
        Недей да си сменяш сам въздушния филтър на колата че сигурно ще отвориш главата за да е по лесно шегичка иначе правилно е сложен .
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар

        Working...
        X