Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слагане на климатик на punto mk2 1.2 8v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слагане на климатик на punto mk2 1.2 8v

    Нямам климатик на фиата и искам да му сложа , но се чудя колко би ми излязла такава процедура ?

    #2
    Като пари, не знам, зависи ако си правиш всичко сам, или при майстор.Като нерви обаче, бая
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Четох във форума на гоуфу скоро ,че излизало около 250 лв с части втора ръка.
      Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
      Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

      Коментар


        #4
        мАни таа работа, макар да е възможно, не си струва. Кви 250 лв, че то само да ти го напълнят с фреон ще ти вземат едни 100
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          мАни таа работа, макар да е възможно, не си струва. Кви 250 лв, че то само да ти го напълнят с фреон ще ти вземат едни 100
          Кажи го на гоуфоджията ,не на мен.Казах какво съм чел.
          Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
          Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

          Коментар


            #6
            И на мен ми се струва малко като пари, макар че говорим за части втора ръка, само компресора втора ръка мисля, че може да се намери до 100лв, покрай него трябват още доста чарколяци и тръболяци, радиатор за климатика + перка, само нов пистов ремък е към 20лв, отделно за работа на тоя който ще се занимава да ги монтира всички тия неща, няма невъзможни неща всичко се прави, но тия дето знаят какво правят обикновенно си ценят и труда, така че си приготви поне още 200лв и нагоре
            punto HGT

            Коментар


              #7
              didich написа:
              И на мен ми се струва малко като пари, макар че говорим за части втора ръка, само компресора втора ръка мисля, че може да се намери до 100лв, покрай него трябват още доста чарколяци и тръболяци, радиатор за климатика + перка, само нов пистов ремък е към 20лв, отделно за работа на тоя който ще се занимава да ги монтира всички тия неща, няма невъзможни неща всичко се прави, но тия дето знаят какво правят обикновенно си ценят и труда, така че си приготви поне още 200лв и нагоре
              колега радиатора втора ръка ти е 80-100 лв да не говорим,че тръбите по моргите в повечето случай ги режат ,така че трябват нови а там е цифра но пробвай да калкулираш всички необходими части и смятай

              Коментар


                #8
                Тръби нови няма, старите ги режат защото обикновенно се претриват и неколкократно се наваряват докато стигнат до моргата.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  Тръби нови няма, старите ги режат защото обикновенно се претриват и неколкократно се наваряват докато стигнат до моргата.
                  да де това имах предвид че и тръби ще трябват тъй-като в моргата никой не се занимава га развива а нови няма найстина

                  Коментар

                  Working...
                  X