Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16V изби вода в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.6 16V изби вода в купето

    Здравейте, Имах следната случка днес - оставих си колата да поработи на място, да позагрее, защото човека, от който я купих, твърдеше, че имало някакъв проблем с термостата и вентилатора включвал малко по-късно от нормалното, но все пак включвал и не било проблем. Та, исках да проверя това, оставих я да си работи, температурата стигна до червената част на показателя, и вентилатора се включи. В същия момент обаче нещо изтропа, купето се напълни с пара и иззад таблото потече гореща вода. Пространството под седалките се напълни от две големи локви. Мисля, че знам отговора на въпроса си, но все пак съм длъжен да питам - ще мога ли да мина без сваляне на табло? И дали е възможно да е нещо по-сериозно от спукан стар маркуч/изпуснало съединение? Колата палеше след това, предполагам, това е добър знак, че няма по-сериозни повреди?Ако някой от вас е имал подобен проблем, ще помоля за насоки, най-малкото за свалянето на таблото, предполагам, че е тотален гърч.
    Bravo 1.6 16V 1996

    #2
    Става без сваляне на таблото,аз съм с Мареа и по миналата година го сменях.Тук някъде имаше тема със снимки потърси.

    Коментар


      #3
      Маха се жабката, моторчето за парното и радяторчето излиза без проблем.

      Коментар


        #4
        Мерси, намерих въпросната тема с подробните обяснения как се сваля радиаторчето. Сега остава и да се окаже маркуч, да не сменям радиатор. Утре сутринта се заемам, дано не е нещо по-сериозно.
        Bravo 1.6 16V 1996

        Коментар

        Working...
        X