Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антифриз на пода отпред

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И при мен на мареата е същото под двете предни седалки си има много доволно количество антифриз на месец доливам по половин литър направо полудявам ама гледам се оправя времето и ще я разпарчосвам и ще го сменям няма как дори съм намерил некакво китайско за 30 кинта от евро 07 щото на други марки и фирми са по над или около 100 лева та мисълта ми е някои от вас ако е сменял с такова китайско евтино как е работили като хората да не пускам нова тема с въпрос вероятно и на колегата ще е полезно а и за други колеги който тепърва ще сменят щото разликата в парите си е бая.
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #17
      stivan_alone написа:
      И при мен на мареата е същото под двете предни седалки си има много доволно количество антифриз на месец доливам по половин литър направо полудявам ама гледам се оправя времето и ще я разпарчосвам и ще го сменям няма как дори съм намерил некакво китайско за 30 кинта от евро 07 щото на други марки и фирми са по над или около 100 лева та мисълта ми е някои от вас ако е сменял с такова китайско евтино как е работили като хората да не пускам нова тема с въпрос вероятно и на колегата ще е полезно а и за други колеги който тепърва ще сменят щото разликата в парите си е бая.
      Здрасти колега,и аз имам теч от пръстените на казанчето ще сменям със китайско.Имам един приятел който преди година сменя и си купи китайското няма нинакви проблеми. :D Само гледай да не шурне долу на мокета че после няма измирисване това нещо.Успех

      Коментар


        #18
        Аз съм с китайски от 3 години взет за 27лв. нямам никакви проблеми.

        Коментар


          #19
          zookey написа:
          stivan_alone написа:
          И при мен на мареата е същото под двете предни седалки си има много доволно количество антифриз на месец доливам по половин литър направо полудявам ама гледам се оправя времето и ще я разпарчосвам и ще го сменям няма как дори съм намерил некакво китайско за 30 кинта от евро 07 щото на други марки и фирми са по над или около 100 лева та мисълта ми е някои от вас ако е сменял с такова китайско евтино как е работили като хората да не пускам нова тема с въпрос вероятно и на колегата ще е полезно а и за други колеги който тепърва ще сменят щото разликата в парите си е бая.
          Здрасти колега,и аз имам теч от пръстените на казанчето ще сменям със китайско.Имам един приятел който преди година сменя и си купи китайското няма нинакви проблеми. :D Само гледай да не шурне долу на мокета че после няма измирисване това нещо.Успех
          Е одлично да са живи и здрави китайците ще го сменям с такова значи то мокетами е отдавна подгизнал с антифриз за съжаление колега но късно го видях ама няма какво щом го сменя ще пробвам да го подсуша с пистолет за горещ въздух.
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #20
            stivan_alone написа:
            zookey написа:
            stivan_alone написа:
            И при мен на мареата е същото под двете предни седалки си има много доволно количество антифриз на месец доливам по половин литър направо полудявам ама гледам се оправя времето и ще я разпарчосвам и ще го сменям няма как дори съм намерил некакво китайско за 30 кинта от евро 07 щото на други марки и фирми са по над или около 100 лева та мисълта ми е някои от вас ако е сменял с такова китайско евтино как е работили като хората да не пускам нова тема с въпрос вероятно и на колегата ще е полезно а и за други колеги който тепърва ще сменят щото разликата в парите си е бая.
            Здрасти колега,и аз имам теч от пръстените на казанчето ще сменям със китайско.Имам един приятел който преди година сменя и си купи китайското няма нинакви проблеми. :D Само гледай да не шурне долу на мокета че после няма измирисване това нещо.Успех
            Е одлично да са живи и здрави китайците ще го сменям с такова значи то мокетами е отдавна подгизнал с антифриз за съжаление колега но късно го видях ама няма какво щом го сменя ще пробвам да го подсуша с пистолет за горещ въздух.
            Да колега знам че е подгизнал,но точно там под О пръстените на казанчето има легло за бордовият на Въздушната възглавница :0 гледай него да не измокриш сложи нещо като попивателна гъба или нещо от сорта

            Коментар


              #21
              Да колега на много кофти място са я сложили централата на възглавниците като свалих корите я видях беше си мокра от горе та и сложих от това алуминиевото фолио отгоре да се стича по него тези дни като имам време да сваля и другата пластмаса която покрива радиатора и тръбите и да видя какво е положението ходих вчера да поръчам китайското радиаторче а човека в магазина ми вика дали съм сигурен че е от него може да е казва от О пръстените та някаде във форума бях чел че един колега го е натопил радиаторчето във вода и го е надул с въждух да види ще има ли мехурчета от някаде да излизат то незнам по какъв друг начин може да се разбере или да се сменят О пръстените да се подсуши и да се гледа ще текнели от някаде .
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар


                #22
                При мен капеше от същото място но не са О пръстените ,като свалих старото се оказа че е нацъфтяло цялото,просто от там се оттича.Сменя се сравнително лесно като се свали жабката без да се сваля табло.Голям зор е с О пръстените защото на няколко места четох за различни размери,но си купих от всички(мисля че бяха три вида) Тук във форума има много хубава тема със снимки за смяната на радиаторчето.

                Коментар


                  #23
                  kiriluz1 написа:
                  При мен капеше от същото място но не са О пръстените ,като свалих старото се оказа че е нацъфтяло цялото,просто от там се оттича.Сменя се сравнително лесно като се свали жабката без да се сваля табло.Голям зор е с О пръстените защото на няколко места четох за различни размери,но си купих от всички(мисля че бяха три вида) Тук във форума има много хубава тема със снимки за смяната на радиаторчето.
                  Така е колега ще прочета темата има и снимки сигурно да видя как се сваля гадната пластмаса дето стой пред радиаторчето отива и чак към шофьорското място и е направена като лигенче да събира антифриз ако тече от някаде двата болта от към радиаторчето отвих но се държи някаде на щипки сигурно там дето влизат тръбите в купето иначе тръбите около О пръстените са сухи но от долния край на радиаторчето тече явно е цъфнало та завързало хахаха
                  Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                  Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                  Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                  Коментар

                  Working...
                  X