Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сълзене от радиатора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сълзене от радиатора

    Колеги искам да попитам,от известно време имам сълзене от радиатора.МЕЖДУ радиатора и пластмасата доло в ъгъла където са двата маркуча.Споменаха ми за някаква добавка където спира тези неща.Споменаха ми също добавката да е течна а не прахова.Някои може ли да даде някакво мнение.

    #2
    Защо реши, че е от радиатора? И защо веднага с добавки?Може просто от скобата да сълзи. Притягаш я, или подменяш и си готов.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #3
      Според мене колега иска да каже че сълзи между самия охладител и пластмасовата "тава", което означава че се е разсъхнал. Това може и да се оправи с добавка, а другия вариант е със червен пипер. :D Колкото и смешно да звучи тоя метод действа и съм бил свидетел как запълва дори сериозни дупки в радиатора. Прави страхотна гняс и почва да мерише на манджа, но върши работа в безнадеждни ситуаций. :DАз лично съм пробвал Radwelt на Holts и не е лошо, но тръгнал ли е да се разсъхва радиатора то трябва да мислиш за нов, защото след време избива от друго място!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Сълзене от радиатора.

        xctr написа:
        Според мене колега иска да каже че сълзи между самия охладител и пластмасовата "тава", което означава че се е разсъхнал. Това може и да се оправи с добавка, а другия вариант е със червен пипер. :D Колкото и смешно да звучи тоя метод действа и съм бил свидетел как запълва дори сериозни дупки в радиатора. Прави страхотна гняс и почва да мерише на манджа, но върши работа в безнадеждни ситуаций. :DАз лично съм пробвал Radwelt на Holts и не е лошо, но тръгнал ли е да се разсъхва радиатора то трябва да мислиш за нов, защото след време избива от друго място!
        Колега точно от там където спомена сълзи и не е от скоба защото съм гледал и се вижда.А Radwelt на Holts трябва да е добавката,горе доло като пари колко е?

        Коментар


          #5
          По спомен 9-10 е малката и 14 е голямата. Аз взех голямата, че е по-изгодна.
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Но и малката ми върши работа,като количество.

            Коментар

            Working...
            X