Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли да сменя гумите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Insane написа:
    .....разликата е главоломна и ако някой ми твърди че няма разлика чисто нови гуми и такива на 3++ години ще ме извинява много ама да иде да се гръмне. Просто не го е догонил дявола още и си мисли че е велик. И карайте с нови гуми!!!!!!!!
    Аз съм на мнението, което съм цитирал горе. Разликата е огоромна между новата и старата гума, пък дори едната да не е и маркова (новата), но всичко зависи дали човек има възможност да си позволи да си купи нови гуми.Гумите втора ръка са обикновено боклуци, хората не ги изхвърля без нищо.В нормалните държави като Англия например е забранено да се продават в търговската мрежа гуми 2-а ръка. Има сигурно защо и едва ли ние сме най-умните?!Летните ми гуми са 2-а ръка- марката,дот , мот и т.н. всичко им е наред, и вид имат и грайфер имат и не бият и всичко е 6 ама НЕ СПИРАТ като новата гума.Една гума като мине 3 г и вече е практически са коша, особено както в България има високи температурни амплитуди.Всеки сам си решава, според джоба, желанието и възможноститеМоя съвет е ако можеш се напъни за нови гуми (ако ще Дебика да са, ама да са нови)
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар

    Working...
    X