Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за максимална ширина на гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за максимална ширина на гуми

    Колеги утре ще ходя на Плевен да огледам за гуми за новите джанти, интересува ме колко най-широки мога да побера, не в калниците, а на самите джанти, които са 6Jx15 Въпроса е 205/50/15 или 215/45 ?Някой пробвал ли е да сложи гума над 205 на 6J джанта?
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    205/50/15
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Аз съм с 205 и ги знам че влизат, въпроса е за по-голяма
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Тя и по-голяма ще стане, ама ще седи изтумбено. 205ци според мен е максимума, който може да сложиш на тези джанти.Едит: Що не си джиткаш с тия които имаш ? Те не бяха ли 195/50/15, което е перфектен размер според мен...
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          xctr написа:
          Тя и по-голяма ще стане, ама ще седи изтумбено. 205ци според мен е максимума, който може да сложиш на тези джанти.Едит: Що не си джиткаш с тия които имаш ? Те не бяха ли 195/50/15, което е перфектен размер според мен...
          Знам, че стоят изтумбено, аз за това взимам гумата да е отстрани с борд за да стои право, ама 215 ги гледах на едни 7,5J и гумата стои наравно, значи 205-ци с борд са мойте гуми за лятото :P
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар

          Working...
          X