Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уред за наляга на маслото от LADA 2103-6 от къде ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уред за наляга на маслото от LADA 2103-6 от къде ?

    Колеги фанал ма е мерака да си нареда гредичка ... Ма нещо ладите са на изчезване( влезли са в червената книга , застрашен вид) Има те ли на идея от къде да си намера нов ? Като консуматив , ако не успея да намера стар. Привлича ме цената им ... и че са черни (имам разни идей) ... И отделно че уреда си има и лампа освен стрелка . И лампата мога да я вържа за моята лампа Пак за стрелката ше си бодна датчик ... Температурен си имам от лада остава да си зема бензиномер и в него да настаня червен дигитален волт метар. (вероятно и зумер ше си бодна за налягането на лампата преди старт)
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Форума на ladaclub-bg.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Нов уред ладов е на цена около 20-30лв.За стрелката ти трябва тройник от същата Лада заедно с големия датчик за стрелката.На него може да си навиеш твоя датчик за лампата.Като цяло не е много прецизен ама става да си следиш горе долу налягането
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        Re: Уред за наляга на маслото от LADA 2103-6 от къде ?

        Fiat_Punto11 написа:
        Колеги фанал ма е мерака да си нареда гредичка ... Ма нещо ладите са на изчезване( влезли са в червената книга , застрашен вид) Има те ли на идея от къде да си намера нов ? Като консуматив , ако не успея да намера стар. Привлича ме цената им ... и че са черни (имам разни идей) ... И отделно че уреда си има и лампа освен стрелка . И лампата мога да я вържа за моята лампа Пак за стрелката ше си бодна датчик ... Температурен си имам от лада остава да си зема бензиномер и в него да настаня червен дигитален волт метар. (вероятно и зумер ше си бодна за налягането на лампата преди старт)
        В Хасково от НАР ООД- вносителя на Лада : http://www.lada.bg/bg/service.php
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          #5
          white_shark написа:
          Нов уред ладов е на цена около 20-30лв.За стрелката ти трябва тройник от същата Лада заедно с големия датчик за стрелката.На него може да си навиеш твоя датчик за лампата.Като цяло не е много прецизен ама става да си следиш горе долу налягането
          MeРсаж колеги.! А за тройника не ми трябва Трябва ми само гъбата ... за да ми отчита стрелката. Отстрани на мотора си имам дупка къде да заивия гъбата ако не стане с преходник. А тносно лампата. Пунтото си има такъв датчик до масления филтър посто ще закача за него и тази лампа Тъй че тройника оптада ...
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар

          Working...
          X