Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обслужване - Fiat Coupe 16V 2.0 какви цени.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обслужване - Fiat Coupe 16V 2.0 какви цени.

    Здравейте купих си Fiat Coupe 17V 2.0 необслужен.Искам да Ви попитам какво трябва да му сменя и горе долу на какви цени на всяко едно нещо.Значи колата изобщо не е обслужена ама изобщо и не знам от кой знае колко време.Нещата за които знам,че трябва да ги сменя са Масло,Хидравлично масло,Спирачна течност,Агренажен ремър и ролки.Това е за което аз знам има още неща и ще се радвам да ми ги кажете кактои ако може и те на каква цена са горе долу.Предполагам и някой филтри но не знам кой за това пиша тук.На кратко имам кола която от много време не е обслужена и искам да ми напишете ако може всичко коетотрябва да се смени и на каква цена е всяко едно нещо по-отделно горе долу.

    #2
    Здравей колега, Ще опитам накратко да ти опиша какво е добре да смениш по този двигател. Имах Ланча Дедра, която беше оборудвана с този мотор: 1. Ангр. ремък- между 30 и 80лв (зависи от марката) 2. Обтяжна ролка- между 50 и 90лв 3. Ремък балансиращи валове- около 60лв 4. Ролка обтяжна на баланс валове- 15-30лв 5. Ролка паразитна баланс валове- 20-50лв 6. Външен пистов ремък- 20-30лв 7. 2 бр. външни конусни ремъка - 10-15лв 8. Масло- 5л -тука цената е много условна 9. Маслен филтър- 10-15лв 10. Възд. филтър- 15-20лв 11. Горивен филтър- 15-20лв 12. Филтър купе- 18-20лв 13. Масло скоростна кутия- 2л Х 22лв за литър (това е цена за масло Tutela ZC75- каквото дава заводът като подходящо за колата ти) 14. Хидравлично масло на волана- 2л. Х 10-15лв за литър- това масло трябва да е червено и да отговаря на стандарт Dexron II D 15. Спирачна течност- около 1л- между 5 и 15лв за тубичка от 0.5л На първо четене това е. Ако искаш по-подробна информация драсни ми едно лично съобщение.
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

    Коментар


      #3
      Да добавя дискове и накладки (ако има нужда).Дискове около 50лв на бройка предни и 25лв на бройка задни.Цените са условни има и доста по скъпи.Накладки за 4 колела около 80 лв.Пак зависи според марката.Хубаво е да се погледнат и спирачните мъркучи.Около 10-15лв на бройка.Кабели и свещи също са консуматив.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар

      Working...
      X