Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер летни гуми - Стило.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размер летни гуми - Стило.

    Добро утро, колеги! Честит първи април, но моля - не ме лъжете в темата, this shit is real :DЗимата карах с размер 195/65/15. За летни гуми същият ли да слагам или по-голям? Как е по-добре за колата?? Колебая се и за едни лети джанти ^^ Моля за бърз отговор
    FIAT Stilo 1.9 JTD

    #2
    няма причина да слагаш друг размер гуми ако си със старите джанти и не си имал проблем с тях.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Смятам да пазарувам нови джанти, за да не сменям всеки път и да прехвърлям гуми. Мисълта ми е, ако някой е примерно е по-доволен как колата стои на пътя с 16-ки да каже .. Другото което чух е, че ако сложиш по - голям размер от 205/55/16 ASR-ът започвал да пищи ?!
      FIAT Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Хахаха, разсмя ме колега !Зимни летни - все тая.Между 15 и 17" градско разликата в разхода е до 1.5литра на 100.Размерите са 3 195/65/15205/55/16215/45/17Ако колата е с АСР може да сложиш какъвто искаш размер, дето да те устройва, условието е и 4те гуми да са с един размер.Ако колата има ЕСП - само заводските размери.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          195/65/15205/55/16215/45/17
          Предполагам, че това са заводските размери ?!
          FIAT Stilo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Аз зимата съм с 15-ки, лятотот на 16-ки, Стило, 0.5л на 100, по висок разход с 16-ките, но пък някак по ме кефи с тях, повече яко е усещането като въртиш волана, и като си я гледам външно!!

            Коментар


              #7
              milenskia написа:
              Аз зимата съм с 15-ки, лятотот на 16-ки, Стило, 0.5л на 100, по висок разход с 16-ките, но пък някак по ме кефи с тях, повече яко е усещането като въртиш волана, и като си я гледам външно!!
              Мерси, такова мнение ми трябваше
              FIAT Stilo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                milenskia написа:
                Аз зимата съм с 15-ки, лятотот на 16-ки, Стило, 0.5л на 100, по висок разход с 16-ките, но пък някак по ме кефи с тях, повече яко е усещането като въртиш волана, и като си я гледам външно!!
                Привет! Понеже и аз мисля лятото да минавам на 16 ки.Исках да разбера дали има осезаема разлика в управлението на автомобила,например в завои : ) Благодаря !

                Коментар


                  #9
                  В завои не намирам разлика. Сякаш малко по леко потегля с 15-ките. Друго което усещам съм го написъл по горе.

                  Коментар

                  Working...
                  X